B-15-fof

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stai linistit , si a mea este mai inalta ca un logan normal si am verificat-o din colt in coltz , la itp si la dacia si nu au gasit nimic in neregula...

    Comment


    • Frumos exemplar Cata (ma refer atat la versiunea originala cat si la cea modificata)

      Comment


      • Originally posted by CataFOF View Post
        Nu neaparat, ce treaba are masina cu bicicleta.
        Las` ca si tu ai bagat bani grei(+munca ta) in Del Sol si l`ai vandut dupa 1 an
        Nu neaparat. Eu am mai ramas cu ceva, chiar daca este in 4 usi tot vreo 200cp are si acum.
        Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
        Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
        www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

        Comment


        • Se poate sa fi fost un lot sau mai multe. Stiu eu inca 2 care sunt la fel de inalte, dar in general cele >2007 sunt mai inalte decat primele modele.
          sigpic

          Comment


          • da`o drq ca nu ma deranjeaza, cu atat mai bine, "jos" am tot fost anii astia.
            Doar eram curios din ce cauza e mai inalta.

            Comment


            • volanul ala vine la mine ... ti-am dat in scris sa nu te sucesti :p

              Comment


              • Originally posted by CataFOF View Post
                da`o drq ca nu ma deranjeaza, cu atat mai bine, "jos" am tot fost anii astia.
                Doar eram curios din ce cauza e mai inalta.
                Nu mai stii cum era a mea?

                Comment


                • Am si eu capace d-alea. Glontul ala acolo ce acoperea?)

                  Comment


                  • cata am auzit ca ai fi interesat de un set de jante de logan de origine,am un set modelul bran noi,in cutie si anvelope iarna.detalii pe pm daca esti interesat.
                    Diverse accesorii Logan-oglinzi logan(orice model)
                    Pasla fonomin pentru antifonare 6ron mp
                    Piese/consumabile/accesorii-orice logan/dacia

                    Comment


                    • te-am vazut azi in Vernesti (Jud. BZ) pe langa o statie de montat GPL. am recunoscut masina de la vreo 500 m
                      Stock is boring...
                      My ride: http://www.loganclub.ro/forum/b_20_riw-t35953.html

                      Comment


                      • ce faceai tu la Vernesti?
                        sigpic
                        Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                        Comment


                        • isi punea gaz a scris mai sus
                          sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                          Comment


                          • Operatiunea gazosu incheiata cu succes. Masina trage la fel de bine ca inainte! Plimbari cat mai lungi Cata! )

                            Comment


                            • Pana acuma sunt multumit, sper ca si de acuma incolo.
                              Cum zicea si Laur, nu se simte diferenta intre benzina si gaz, parca pe gaz la relantii "merge" mai frumos motorul.
                              Cei care vreti si sunteti in dubii unde sa puneti gaz, recomand cu toata increderea atelierul de la Vernesti, au lucrat exceptional, toate firele sunt trase exact cum vin cele de fabrica, dau o foarte mare importanta detaliilor.
                              Attached Files

                              Comment


                              • ti-ai schimbat toba?
                                sigpic
                                Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google