B-15-fof

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cu multa rabdare si vointa.
    Azi daca tot am frecat duda , m`am apucat sa spal motorul.
    Am de la un prieten solutie speciala pentru motor , am ramas uimit cum sau intinerit furtunele si tot ce e metal pe acolo. parca e nou.
    poze maine , ca nu am cu ce acuma

    Comment


    • ce solutie? si eu as vrea sa il curat de praf, dami un pm te rog
      Nu-i bai...

      Comment


      • Eu spal cu o solutie de la MA-FRA speciala de motor si de care sunt f multumit u cu ce speli
        sigpic

        Comment


        • Oglinzile cand se vopsesc?

          Comment


          • nu se vopsesc ca nu scoate putere

            Comment


            • nu stiu ce solutie este , a fost luata intr`o sticla de jumate , are culoarea albastra.
              oglinzile nu se vor vopsii ....
              am rezolvat azi scartaitul de la scaunul pasager si reglajul pe inaltime.
              mai trebuie sa micsorez reglajul de inainte/inapoi la amandoua ca sunt deranjante.
              achizitionat mp3 player Alpine CDE-9872RM , adica e in probe , dar sigur raman la asta.
              Attached Files

              Comment


              • Arata f frumos motorul bv tie
                sigpic

                Comment


                • ms ...
                  si o poza artistica
                  Attached Files

                  Comment


                  • Se stiee' Fernandooo mondialu'). Mi se pare mie sau tu i-ai "ionizat" geamurile spate de la macheta)? Cine stie ce idei ai mai avut.
                    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                    Comment


                    • daca tot ai schimbat HU, ai schimbat si boxele ? am si eu alpine identic cu al tau de la jonik si eu aude super marfa pe boxe ok.

                      Comment


                      • Originally posted by aleXpeed View Post
                        Se stiee' Fernandooo mondialu'). Mi se pare mie sau tu i-ai "ionizat" geamurile spate de la macheta)? Cine stie ce idei ai mai avut.
                        pe fata nu sunt geamuri la macheta.....si deaia ti se pare ca sunt ionizate...
                        http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                        Comment


                        • pe fata da , am Alpine S 13" si sunt multumit de cum se aud , si pe spate niste JBL lesinate de caldura , o sa le schimb cat mai curand tot cu niste alpine , sa fie tacamul complet.
                          sau poate cu niste MTX-uri , daca fratele Canto renunta la ele
                          nu sunt ma ionizate ce ai , a batut cred lumina si ti se par.
                          Azi am achizitionat si un buton cu impuls de origine.

                          Comment


                          • super mp3 ul seamana cu al meu
                            AdY_JmL_2015

                            Comment


                            • Ce mai zice , ce mai face masinuta ?
                              No Stress !
                              http://www.youtube.com/watch?v=ozV_vWXZgZY

                              Comment


                              • Cred ca si-a luat vacanta FOF-ul speram sa revina cu ceva frumos.Bafta!!!
                                sigpic

                                IL 1 3 MIU

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google