B-15-fof

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Frumusica masinuta.Mie nu imi plac inelele rosii pe bordul ichis, dar daca pentru tine e ok. e suficient.
    Multa bafta si spor la treaba!
    Numa' bine!
    aham......Restul e LOGAN


    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

    Comment


    • #47
      ms pt complimente baieti.
      Sibianul..inelele da bine pt ochiul meu , am si husele , si covorasele tot rosii , se asorteaza.

      Comment


      • #48
        E frumoasa masina ! Ai grija de ea in continuare si spor la imbunatatiri !
        http://img229.imageshack.us/img229/8592/sigpic3405.png

        Comment


        • #49
          apreciez pasiunea pe care o ai pentru masinuta dar personal mi se pare prea incarcata 'accesorizarea'

          ( te-am intalnit in trafic de mai multe ori si din spate nu se vedea frumos :P )

          numai bine

          Comment


          • #50
            Salut , daca tot mi`ai zis de accesorii , spune`mi te rog si ce e in plus sa ce nu agreezi..poate pe viitor gandesc la fel ca tine.
            pai dc nu ai dat un semn ceva daca tot ma vezi destul de des ? stai prin zona Domenii, 1 mai ?

            Comment


            • #51
              E fata Playmo

              Comment


              • #52
                sos chitilei
                flashuri mereu dau cand recunosc pe cineva
                am sa revin si cu detalierea pe care mi-ai cerut-o cat de curand

                Comment


                • #53
                  imi place ca ii rosu passion,iar jentile imi aduc aminte de citroen 2CV,bine, apreciez curajul ptr. combinatia asta rosu si jentile albe , o nota pe o scara de 1-10 ar fi 8 in ce priveste rotile,apropo de stopuri, ma abtin ,sunt de efect, dar prefer sa nu stau dupa tine cu soarele in fata,iar chestia cu covorasele rosii, ca se asorteaza cu husele nu se mai poarta ,exact ca in modeling, nu se mai poarta poseta cu taiorul sau alte chestii vestimentare.spor la treaba si fara incidente, toate bune.
                  http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                  Comment


                  • #54
                    hai cu pozeleeeeeeeee
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • #55
                      Am vazut-o live e joasa joasa

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by blackufo View Post
                        imi place ca ii rosu passion,iar jentile imi aduc aminte de citroen 2CV,bine, apreciez curajul ptr. combinatia asta rosu si jentile albe , o nota pe o scara de 1-10 ar fi 8 in ce priveste rotile,apropo de stopuri, ma abtin ,sunt de efect, dar prefer sa nu stau dupa tine cu soarele in fata,iar chestia cu covorasele rosii, ca se asorteaza cu husele nu se mai poarta ,exact ca in modeling, nu se mai poarta poseta cu taiorul sau alte chestii vestimentare.spor la treaba si fara incidente, toate bune.
                        urmareste tot topicul si ai sa vezi poze cu stopurile , nu sunt probleme cu ele , nici cu soarele , ploaiea , ceata etc.
                        E..eu sunt de moda mai veche...mai urate sunt covorasele negre ...decat astea care imita aluminiu pe rosu..
                        ms de atentie si numai bine.
                        baieti..vor veni pozele...
                        dar pana una alta va pun un link cu alceva , ce parere aveti ?
                        http://forum.*******.ro/showthread.php?t=99342

                        Comment


                        • #57
                          nu merge pagina :| cel putin..la mine!
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • #58
                            Ti-ai pus arcurile ? Eu nu l-am gasit pe nenea ala de la mine si nu am avut cu cine sa vb. de aia nu te-am cautat.

                            Sper sa nu te fi suparat pe mine. Mai vb cand il gasesc pe nenea ala ?
                            sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                            Comment


                            • #59
                              A pus arcurile.Nici la mine nu mereg linkul.

                              Comment


                              • #60
                                Ok atunci nu mai vb cu nenea ala.
                                sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google