B-15-fof

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    imi place cum arata pe spate. lasata. niste folie pe geamuri ar da bine. rosu+negru e de vis.

    p.s. de unde ai luat consola neagra si cat ai dat pe ea?
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

    Comment


    • #77
      e,...parca e altceva........(misto)
      Numa' bine!
      aham......Restul e LOGAN


      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

      Comment


      • #78
        ms ms baieti , folie nu pun..stopeaza vizibilitatea.
        Consola este tot de pe regretatul BFF.
        o sa va pun poze si cu stikerele logan cup...dar sa se mai incalzeasca afara , sa le aplic.

        Comment


        • #79
          o iesit super. mie imi place foarte mult.

          o alta bara pe fata, ar schimba radical look-ul

          mai ales daca pui si sticker-ul cu logan cup.

          abia astept sa te vad la curse dar ca sa ai vreo sansa, trebuie "umblat" la motor

          off topic ce marca/model este camera cu care ai facut poze?
          sigpic

          Comment


          • #80
            Bravo s-a schimbat radical aspectul masinii.

            E altceva acum cu arcuri si jante.

            Sa te bucuri de ele.
            sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

            Comment


            • #81
              Felicitari catalinee!!! FFF tare, arata extraordinar de bine, mi place tare tare mult!!Abia astept sa o vad si LIVE!! Ai facut o treaba extraordinara!!!

              sigpic

              Comment


              • #82
                bogdan ..la curse nu mai particip....n`am cu ce.
                aparutul este nikon d80 semi prof.
                ms gionik...da parca nu merita atatea laude , ce mare treaba..o pereche de jante destul de vechi..dar unu mie imi plac..abia astept sa le refac(sunt umpic zgariate si vopseaua matuita)
                si arcurile...care sunt super....nu ma mai inclin ca vaporu pe curbe.

                Comment


                • #83
                  Orcum una peste alta arta super acuma asa lasata....Ce mai ai de gand??
                  sigpic

                  Comment


                  • #84
                    bafta multa!am vazut masina asta live si credeti-ma(pt cei ce nu au avut inca bucuria asta) e tare de tot!si la propriu si la figurat!bv bv bv!!rosu rulzz)!ca la intalnire
                    "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

                    Comment


                    • #85
                      golane...nu mai stiu , or sa mai fie..
                      jantele cu suspensie erau de mult in plan.
                      Cat mai curand vreau s`o leduiesc , la pedalier , la bord , la butoanele de pe consola , porbagaj , plafon , etc
                      un set complet mai exact , dar trebuie sa vb cu LED MEN intai
                      Odorog , multumesc frumos , n`o mai lauda ca nu merita atat cat se zvoneste . asa sa ajuns sa se creada ca am umblat la motor , dar saracu` e stock

                      Comment


                      • #86
                        sa se inteleaga eu laud designu!nu comentez mecanica!oricum bafta,faci bine ce faci!
                        "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

                        Comment


                        • #87
                          revin cu poze cu masina stikuita , logan CUP.
                          Multumesc userului Gionik pt ajutor , singur nu as fi reusit sa le pun .
                          au iesit foarte bine , nici nu ma asteptam sa fie asa , chiar daca nu a iesit in spate exact cum imi doream.
                          Attached Files

                          Comment


                          • #88
                            asa parcati dumneavoastra pe trecerea de pietoni? rusine ...

                            arata belea interesant si modelul felicitari
                            sigpicMy ride

                            Comment


                            • #89
                              Inca un Logan facut dupa gustul meu . Felicitari!!! De unde ai luat acele stickere ? Sunt originale Logan CUP ? Am inteles ca alea originale sunt vreo 100 si ceva de euro.
                              Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                              Comment


                              • #90
                                foarte frumos. Catalin, tu nu ai vrut sa scrie pe laterale, LOGAN CUP? (abia astept sa le pun si eu) la o prima vedere, au iesit chiar la linie, perfect. Bravo. Te bagi si la ale mele?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google