B-15-fof

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    deluxe , trecerea a parcat sub mine ) ms.
    Christnacht , multumesc , stikerele sunt luate de la un baiat din braila , vezi ca are anunt cu "vand stikere cu logan CUP".
    da..asa e , sunt in jur de 100 euro originalele.
    Da sorin , te ajut cu cea mai mare placere.
    da , a iesit la linie..adica trebuia sa iasa..cu exceptia spatelui...
    cand vrei sa le montezi da`mi un semn
    numai bine.

    Comment


    • #92
      hmz....arata bine ..imi place..
      sigpic
      Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

      Comment


      • #93
        Au iesit bine da spatele de ce nu ti-a iesit ?

        Defect de fabricatie sau defect de montaj ?

        Oricum arata f bine.

        Bravo.
        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

        Comment


        • #94
          defect de fabricatie , cred ca asa o sa ai si tu..
          portagajul nu e drept..vine putin arcuit...si cat incerci sa indrepti stikerul pe masina , face cuta la muchia portbagajului.
          ms , ma bucur ca va place

          update , vopsit tot interiorul negru in afara de fetele de usi.
          chinuiala mare la plafon , dat de 2 ori cu pensula pana am astupat toate gaurele...astept acuma sa se usuce....sa vad ce treaba am facut.
          mare inginerie si cu plasticele , stalpii spate si stalpii mijloc..de dat jos i`am dat...dar de pus...nu stiu cum o sa ma descurc cu clemele alea .
          ce sfaturi ?
          Last edited by CataFOF; 9 February 2009, 15:37. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • #95
            capul de mort e criminal cum arata

            jantele ce marca sunt ? dau bine pe rosu , arata misto masina
            Last edited by MariusTm29; 9 February 2009, 23:35. Reason: Automerged Doublepost
            ''M-am certat si cu Mitica Dragomir, dar fara jigniri. El m-a facut oligofren, eu l-am facut zdreanta, dar nu ne-am insultat''. (Gigi Becali)

            Comment


            • #96
              Frumoase stikerele!
              Oare la mine pe masina cum vin?
              Felicitari!!!!!!!
              aham......Restul e LOGAN


              http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

              Comment


              • #97
                jantele ce marca sunt ? dau bine pe rosu , arata misto masina
                ''M-am certat si cu Mitica Dragomir, dar fara jigniri. El m-a facut oligofren, eu l-am facut zdreanta, dar nu ne-am insultat''. (Gigi Becali)

                Comment


                • #98
                  sincer nici eu nu stiu..cineva mia zis ca ori sunt borbeturi tip vechi , acuma nu stiu ce sa cred.
                  oricum....mie imi plac asa cum sunt..(asta pana o sa le reconditionez)
                  ma bucur ca`ti place.
                  capul ala de mort este prietenul meu necuvantator , el ma intelege cand am probleme sau cand sunt fericit , si pe deasupra vegheaza si asupra masinii.
                  sibianule...nu stiu cum o sa vina pe masina ta cu chit schimbat.
                  eu am vazut doar pe masini cu chit stock...de raliu.
                  ms de compliment , in spate oricum trebuie sa retusez..nu mi`au venit exact la fel....asta e.
                  numai bine si voua.

                  Comment


                  • #99
                    Frumoasa masina sa o stapanesti sanatos. Ai incercat sa mai mergi cu masina cu cel putin 2 in spate?? nu ai probleme cu rotile la aripi? Asteptam poze cu interiorul negru. Bafta!!
                    Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

                    Comment


                    • Ma tot uit la masina ta si abia astept sa o fac si eu pe a mea.

                      Sper sa imi iasa si mie la fel de frumoasa ca a ta.

                      Numai sa vina caldura aia sa pot lucra si eu la ea.

                      Super frumoasa masina.

                      Bravo.
                      sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                      Comment


                      • si eu am vopsit cate ceva pe la ea dar nu stiu cum sa dau plafonu jos.
                        daca pui niste poze la HOW TOO... ai fi un domn!!
                        ms mult
                        bafta
                        MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                        Comment


                        • In spate nu iti freaca roata de caroserie la denivelari, sau daca in spate stau 2 pasageri?

                          Comment


                          • Scuze de off-topic, dar sunt curios

                            La arcurile astea sport, daca ai 2-3 oameni in spate + bagaje, nu atinge roata de aripa sau de caroserie?

                            Comment


                            • Ai incercat Cataline sa vezi ce si cum ?
                              Last edited by Thejock3r; 10 February 2009, 15:15.
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • am mers si cu 4 oameni in masina plus denivelarile aferente asfaltului nostru si nici macar nu incearca...dar sa`mi mai si atinge.
                                cred ca si cu bagaje nu am probleme.
                                masina e tapana rau.
                                SDP-ule o sa`ti iasa la fel...nu stiu acuma contrastul..la mine rosu cu alb arata bine.
                                MIR-ule , plafonul nu l`am dat jos..asa ca nu stiu sa te ajut cu sfaturi.
                                totul in afara de fetele de usi este vopsit in negru.
                                mai am doar de montat stalpi centrali si chestiilea alea mici in laterale la scaune.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google