B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • va mai las nitel...
    _
    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

    sigpic

    Comment


    • ai lustruit tamburi ptr a nu mai opune rezistenta la frecarea cu aeru

      sigpic

      Comment


      • Ai taiat cumva din arcurile de pe spate? Parca spuneai ceva de un rond la Alba Iulia luat cu 100 km/h.....

        edit: sau ai schimbat arcurile cu unele mai joase. Ultima varianta ar fi schimbarea barii stabilizatoare spate, dar nu cred.
        Last edited by aleXpeed; 24 August 2009, 22:34.
        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

        Comment


        • 238mm sau 276mm!?... daca sunt de 238 zimi si mie pretul pe PM

          Comment


          • imi plac ideile voastre, numai ca la Logan nu exista bara stabilizatoare pe spate si viteza in viraj nu tine de frane...

            Va mai las
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • nene dany , sambata vin la garaj sa`mi montez si eu discurile pe spate , sa cauti etrieri aia promisi.
              raman dator.

              Comment


              • FOF facem cheta pentru dsign,sa ne ia etrieri din aia smekeri pe spate,s-a le creasca nasu cu 2,5 celor care zic ca ligheanu nu sta pe curbe)Dsign ai ramas cracanat,cand ai vazut ce bine sta???daca da cu cat?....
                sigpic

                Comment


                • ce i-ai facut? i-ai pus 7locuri?
                  Last edited by darksid3; 25 August 2009, 00:23.

                  sigpic

                  Comment


                  • pot sa-mi dau si eu cu parerea? alex s-a prins din cate vad )
                    sigpicMy ride

                    Comment


                    • nu exista bara stabilizatoare pe spate? eu stiam ca exista [ de la laureat sau abition in sus ]
                      apropo, consola centrala ai modificat-o tu , nu? cam cat m-are ajunge pe mine sa fac aceeasi chestie? [ cu diferenta ca in loc de statie sa pun altceva, orice ]
                      in rest, de masinutza nu zic nimic, pozele vorbesc..restul e LOGAN
                      " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                      Comment


                      • HAI SA IMPRASTII CEATA, ca vad ca v-ati aburit de tot

                        Duminica la atelier am hotarit sa verific starea tamburilor si a sabotilor, am desfacut totul, am suflat, am curatat si... am pus niste distantieri la suruburile de prindere de jos a tamburilor pe punte. Rezultatul : rotile stau mai cracanate acum, astfel incat la viraje luate in forta calca pe sol toata latimea anvelopei (pana acum, toceam doar exteriorul anvelopelor...)

                        Discurile care se vad in pozele lui Canto sunt niste discuri de fata, tocite la extrem, care stateau agatate de prezoanele mele...
                        Last edited by dsign; 25 August 2009, 15:01. Reason: Automerged Doublepost
                        _
                        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                        sigpic

                        Comment


                        • mama dsign pai zi si mie ce discuri ai pe spate ca vrea si iou,in rest esti un nebun sentimental,ce urmeaza motor de pe vreun mig,i love your car,facem schimb ,ma cam strange scaunele tale pe sale si alte prati ale spatelui dar ma pot obisnui
                          sigpic
                          Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                          pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                          Comment


                          • da ma , daca vrei si tu discuri , mergem sambata la garaj , mai are un set parca . cu etrieri tre sa vi tu...ca ultimi sunt la mine.

                            Comment


                            • pfuuu..n-ai discuri...pf dezamagitorrr ) bine macar ca trage masina D Mai mergem duminca in targ..poate ne intalnim cu ala cu Santa Fe ? )
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • Ce topic la caterinca,eu propun mutarea lui la Cafenea...Eu care deja strangeam bani pentru discuri pe spate mi-a spulberat visele.....
                                Si de nou tau schimbator nu zici nimica?)......
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google