B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ia ca am gasit ceva poze
    Attached Files

    Comment


    • dupa cele cateva ore pierdute cu un mare folos si interes citind acest topic, pot sa spun ca am ramas impresionat, nu neaparat de masina cat de vointa unui om si de pasiunea lui pt tuning, tot respectul.
      ps: vreau sa fac si eu niste modificari de lumini prin interiorul masinii, un nr de tel se poate?

      Comment


      • Super tari jantele sa le stapanesti sanatos.
        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

        Comment


        • 0723 264 207 Dani

          @srn, citeste si topicurile celorlalti, vei descoperi idei interesante
          Last edited by dsign; 30 September 2009, 08:53.
          _
          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

          sigpic

          Comment


          • f tare masina .. te-am vazut azi la baneasa ... era si KYS'ul ..bft

            Comment


            • Era toata gruparea de Logane trantite la pamant acolo... Eu, FOF, Golan, KYS, etc. A mea e inca acolo, la expozitie
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • maine dimineata daca e....te duc la ea Sa ma anunti....
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • Dupa cum stiti, de curand mi-am achizitionat un set de roti SpeedlineCorse 7jx15", provenite de pe un Clio RS.

                  Acel Clio RS a fost chiar masina raposatului Lenti Laurentiu Moldovan, un pilot cu o vasta experienta si un palmares de invidiat in lumea motorsportului romanesc.

                  Desi este vorba despre 4 bucati de aliaj, ma simt onorat sa fiu cel care le va folosi in continuare. Sper din tot sufletul ca Lenti sa-si fi lasat o parte din talentul dumnealui pe aceste roti, le voi folosi cu mare drag.

                  Ne-a parasit, asa cum foarte frumos spunea Seba, conducand masina la maxim, pe proba speciala, si nu rapus de vreo boala pe patul de spital. A plecat dintre noi la volanul masinii sale de concurs...

                  Un domn, un munte de valoare, un star!

                  Dumnezeu sa-l odihneasca in pace.




                  PS: Aceasta este masina cu care Lenti a plecat in lumea celor drepti, si masina de pe care provin rotile mele
                  octombrie 2007 - Resitawe already miss u....rest in peace!
                  Last edited by dsign; 5 October 2009, 15:53.
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • Sal,zi-mi si mie stickerele de Logan Cup de unde le-ai luat,sau daca poti sa-mi faci si mie rost de ele cumva,bafta.;)

                    Comment




                    • vezi ca e deschis de tine topicul , dupa care l`ai lasat balta.
                      Si omu chiar ti`a rasouns la intrebari...

                      Comment


                      • Da,pai am reusit sa dau de el si eu i-am zis sa scrie acolo ca sunt mai multi care vor;)

                        Comment


                        • V-as ruga respectuos ca inainte de a monta stickerele acestea pe masini sa fiti siguri ca nu aveti pe ele jante/capace cromate, codite de rechin tip gipies antena imiteishan, paravanturi kitschioase, zeci de cruciulite pe parbriz, prelungiri de bare si praguri de fibra in contrast cu ideea de masina de raliu, etc.

                          De asemenea, v-as ruga ca montajul sa fie facut profesionist, nu cu strambaturi cum am mai vazut la niste colegi pe la intalnirea de sambata.

                          Este de recomandat ca masina sa fi renuntat la suspensia de cocostarc pe roti.



                          Toate aceste lucruri sunt necesare pentru a nu ne face de ras. Sunt deja unele masini care ne strica imaginea si nu este nevoie si de altele.


                          Stickerele Logan Cup se monteaza pe masinile de Cupa Logan, niste masini pregatite pentru raliu, masini care sunt in primul rand functionale, nu neaparat spoilarite si accesorizate.



                          Va multumesc
                          _
                          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                          sigpic

                          Comment


                          • sau cum zicea cineva...tarabe ambulante de Vitan...
                            sigpic

                            Comment


                            • Ai zis-o bine pe asta frate,dar nu cumva ai si tu o codita de aia de rechin gipies?

                              Comment


                              • Ba daaaaaa,am...dar am scos literele kanji...fac progrese
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google