B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    m-a costat niste euroi buni... normal, ca pe cauciucuri scrie dimensiunea, iar daca am cauciucuri pe 17, doar nu le pot monta pe jante de 15, nu?! E cam la mintea cocosului In regulament scrie de anvelope, nu de jante ;)


    Mai multe detalii nu am cum sa dau, intelegeti de ce


    Lampi in usi nu am pus deocamdata, nu am timp
    _
    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

    sigpic

    Comment


    • #77
      Esti unul dintre putinii oameni care au jantele si cauciucurile pe 16" sau 17" omologate.;) In cazul asta ai scapat de politisti. Chiar as vrea sa le vad fata cand te opresc pentru ca ai jante mai mari si vor sa-ti dea amenda, si se uita in talon si vad ca sunt omologate.)
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • #78
        in cazul ala...cauta altceva cu care sa te gaseasca in neregula )
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • #79
          tot timpul cauta "acu in logan" de centura tot iti iei amenda :P

          Comment


          • #80
            n-are cum. Port centura negresit, am pozitii albe, nu am alte lumini suplimentare pe afara, ITP-ul facut, etc...

            Ideea e ca am trecut pe linia de tramvai, m-a oprit nenea poli si mi-a zis ca ma lasa si fara carnet si fara talon... Am facut pariu cu el ca nu ma poate lasa fara talon... I-am zis sa nu-mi ia carnetul daca ii arat omologarea... A ramas omu' cu gura cascata cind i-am aratat cartea de id... Si am scapat
            Last edited by crististreulea; 29 September 2007, 13:00.
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • #81
              Originally posted by dsign
              imi cer scuze, nu am timp si nici aparat foto sa pozez lampile. Promit ca pun poze imediat ce fac rost


              Pina una alta va arat noua mea carte de identitate


              Tzatza de matza.
              Si eu imi bat capul cum sa fac asta.
              http://www.loganclub.ro/forum/vand_m...or-t35360.html

              Comment


              • #82
                pai cauta pe la RAR... mergi si intreaba, insista, poate gasesti vreun meserias gata sa inhate un "premiu"
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • #83
                  de saptamina trecuta sunt fericitul posesor al unui talon de Logan, proprietate personala, pe care scrie la mentiuni: Alte Anvelope Admise 205/45/17

                  Sa vezi distractie acum cu politaii hihihi


                  Inca n-am poze cu el, dar in curind voi posta... Si nu costa 400 euro omologarea, asa cum spunea cineva de aici
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • #84
                    dar cat a costat ?

                    Comment


                    • #85
                      detalii te rog
                      Last edited by crististreulea; 19 October 2007, 11:05.
                      sigpic
                      astra h 1,7 cdTI

                      Comment


                      • #86
                        Dar cat? Cat? Cat?

                        Comment


                        • #87
                          poti sa omologhezi jentile p 17 ?
                          Last edited by crististreulea; 19 October 2007, 11:06.

                          Comment


                          • #88
                            Originally posted by dsign
                            de saptamina trecuta sunt fericitul posesor al unui talon de Logan, proprietate personala, pe care scrie la mentiuni: Alte Anvelope Admise 205/45/17
                            Ce avantaje si dezavantaje sunt daca pui niste cauciucuri mai late?Multumesc anticipat.
                            Last edited by crististreulea; 19 October 2007, 11:06.
                            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                            Comment


                            • #89
                              Originally posted by DyZ
                              poti sa omologhezi jentile p 17 ?

                              tocmai am spus ca am talon cu roti cu dimensiunea 205/45/17. Ca sa poti trece ceva in talon, trebuie sa apara si in cartea de identitate. Carte pe care am pozat-o si am postat-o pe pagina anterioara


                              roti late, sau roti cu talon mic:

                              avantaje : stabilitate mai buna in viraje, frinare eficienta, demaraj fara patinare
                              dezavantaje : uzura articulatiilor, pret ridicat al anvelopelor, probleme cu politia daca nu sunt omologate, confort scazut la trecerea peste denivelari

                              Consider ca cele spuse mai sus se deduc de la sine, daca stai sa te gindesti putin...




                              Nu va pot da detalii despre omologare, nu insistati
                              _
                              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                              sigpic

                              Comment


                              • #90
                                dany am niste clienti pt tine la folie cum mi-ai pus la mine alba leduri rosii cu albastre si eu vreau o bagheta din aia la plafoniera
                                te rog incearca sa ajungi duminica la 10 la intalnire sa vb
                                "cromul este placerea mea"
                                "cui nu-i place , valea"

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google