B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 280 lei + 28 lei taxa verde, pe care am recuperat-o la returnarea acumulatorului vechi



    ceva pareri despre pedale si ideea mea cu antena?
    _
    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

    sigpic

    Comment


    • Originally posted by dsign View Post
      ...o antena radio smecheruta, care sa inlocuiasca antena mea pe care am rupt-o cind am intrat in garaj... intentionez sa renunt la soclul de antena original, sa astup gaura si sa montez noua antena pe plafon, spre spate...
      Chiar ca i-ar sta bine cu antenuta pe spate...
      ...de doi lei :p

      Comment


      • Cu antena e foarte buna ideea, dar trebuie sa dai gaura in tabla si sa astupi gaura veche sa nu intre apa.
        Pedalele sunt interesante, dar tare mi-e frica ca o sa alunece piciorul pe ele cand sunt ude...
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • frumoasa masina .. se vede ca o faci cu bun gust .. bravo ..
          Its just a car ...

          Comment


          • nu aluneca deloc piciorul pt ca au punctele alea de cauciuc! sunt chiar mai bune decat acoperitoarele standard, pt ca la astea de metal cauciucul iese mult in relief pt o aderenta mai buna! apropo arata super pedalele dsign, dar au si costat ceva cred!!!

            Comment


            • Logan 1,4MPI

              Man unde gasesc o antena din aia mica , ma terorizeaza aratatorul de pe masinile noastre.
              sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

              Comment


              • mai, eu am gasit antenuta intr-un magazin de tuning de afara. Se gasesc si in tirg. Spre surprinderea mea, la cit e de mica (are 12cm) prinde la fel de bine ca si undita aia.

                Din nefericire, nu prea ma pricep la radio, unde, antene, etc, asa ca nu pot da mai multe sfaturi.


                Pedalele + foot-restul costa cam 60e impreuna. Daca le iei separat pretul e de 80e

                Credeti voi ca Sparco face prostii care sa alunece? V-am mai zis eu ca nu-mi place sa dau banii pe prostii care nu-mi folosesc la nimic. Puteam foarte bine sa dau 20 lei pe o pereche de pedale din fonta, in tirg la Vitan, din alea care dupa 2 saptamini coclesc si arata ca dracu.

                De ce mi-am luat pedale sport? Vara obisnuiesc sa conduc descult, pentru ca mi se apuca papucii sau sandalele de covoras. Pedalele de fabrica imi faceau talpile negre, de ziceai ca am iesit din mina

                A, ca o coincidenta fericita, mi-am cumparat o pereche de Adidas by Porsche Design, i-am gasit la oferta intr-un magazin, iar pe talpa au niste gaurele care vin la fix peste bumbisorii pedalelor




                @raduprov, multumesc
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • poze cu adiasii )
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • am comandat si eu ceva la sparco la 30 de euroi cind vin pun poze(pedale)
                    toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                    Comment


                    • dsign .. vrem poze .. dupa ce le montezi te rugam
                      Its just a car ...

                      Comment


                      • Originally posted by dsign View Post
                        A, ca o coincidenta fericita, mi-am cumparat o pereche de Adidas by Porsche Design, i-am gasit la oferta intr-un magazin
                        Magazin din Romania?
                        Cel mai nou proiect auto din România!
                        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                        Comment


                        • Nu... Intr-o tara cu apa calda la robinet

                          Cu pedalele, va fi o mica problema, nu le voi monta chiar asa de repede
                          _
                          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                          sigpic

                          Comment


                          • na poze cu adidasii si pedalele
                            Attached Files
                            _
                            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                            sigpic

                            Comment


                            • Fain, fain...

                              Pune niste poze cu GORDINI
                              ...de doi lei :p

                              Comment


                              • Gordini 12 este luat din Bv, cind a fost Intilnirea Nationala, cei care au fost acolo il stiu

                                Ii voi face poze profi, lui si celorlate masinute... Ele ascund fiecare cite un mic secret, pe care-l voi divulga la momentul pozelor
                                _
                                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google