B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne pregatim pentru Sibiu. Speram sa nu fim eclipsati de mai exprimentatii Sorin, Seba si Talpa Iute...
    _
    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

    sigpic

    Comment


    • dsign, te intrebam de frane... ce impresie ti'ai facut despre noile placute? Eu nu prea am auzit lucruri de lauda despre ele pe forum...
      I don't ride low, I fly high...

      Comment


      • Adica? Ce anume nu le place colegilor?

        Fac la fel de mult praf ca si cele Ate, nu scartaie, franeaza bine, rezista la uzura indelungata...
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • Felicitari pentru evolutia de la Iasi,fara cupe nu te primeam,cate nopti pierdute pe la atelier pentru un banal "lighean''...dar si piesa dintre volan si scaun isi spune cuvantu,cate seri prin Ikea??cate ronduri dalatu???etc....Imi pare rau ca nu am ajuns,dar sper ca data viitoare sa fac parte din echipa ta de mecanici))......
          sigpic

          Comment


          • Cam degeaba serile prin Ikea, ca traseul asta a fost mult prea stramt, tehnic. N-am schimbat a2a pe el.
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • Ziceau ca scartaie Ferodo'urile SL, ca au mult span de metal in ele, ceea ce le mareste durata de viata si o scurteaza pe cea a discurilor... etc etc...
              I don't ride low, I fly high...

              Comment


              • Originally posted by dsign View Post
                Ne pregatim pentru Sibiu. Speram sa nu fim eclipsati de mai exprimentatii Sorin, Seba si Talpa Iute...
                sorin o sa aiba masina "trantita", cam ca si tine. deci n-o sa traga la timp. eu o sa am masina inca in rodaj, deci n-o sa trag la timp. indianul talpa iute are telescoapele muci si 1.6-le normal nu-i trage bine. deci va fi o lupta stransa intre impotenti, cum s-ar zice
                vine unu' cu un 1.4 cu suspensii stock si un pic tiganit, ne bate de ne suna tachetii-n ambreiaj. si ce? ne dam? ne dam...asta conteaza.
                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                Comment


                • bah, n-am casca si combinizon... Ce ma fac?
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • gasim , casca luam de la vrun scuterist , si in loc de combinezon , luam vro salopeta de la vrun mecanic

                    Comment


                    • salut.in primul rand felicitari,si in al 2 lea rand as avea o intrebare.kitul de lupe cu xenon,pe care il ai,se poate regla?mai merge reglajul de la far?si din exterior,si din interior.mersi
                      Logan Kiss Fm 1.4 MPI Gri Comete

                      Comment


                      • nu cred ca ai avea nevoie de reglaj la cat de bine bate
                        ontopic...felicitari pt cupe

                        Comment


                        • Originally posted by theo_bv2002 View Post
                          salut.in primul rand felicitari,si in al 2 lea rand as avea o intrebare.kitul de lupe cu xenon,pe care il ai,se poate regla?mai merge reglajul de la far?si din exterior,si din interior.mersi
                          poti sa imi spui si de cat este xenonul?de 4000 sau 6000?
                          Logan Kiss Fm 1.4 MPI Gri Comete

                          Comment


                          • instalatia foloseste becuri standard D2S, momentan pe 6000k, urmeaza 4300k

                            Da, se pastreaza toate reglajele, lupa se ataseaza de oglinda reglabila a farului.
                            _
                            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                            sigpic

                            Comment


                            • ok.mersi mult
                              Logan Kiss Fm 1.4 MPI Gri Comete

                              Comment


                              • Salut!Cum e bre cu puntilii...sa simte ceva diferenta?mere?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google