B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai Dani cred ca foloseste leduri Zexstar ! ! !
    sigpic
    The MVP

    Comment


    • zi tu mai thejok3r ca pe mine ma ia capatina cu dsign asta al nostru
      leduri cred cel mai in masura sa iti raspunda e dsign care e taticu lor,dar cred ca mai indicat ar fi prim PM
      am muncit aseara din gura pe la alu toti din garajul lui dsign,ca un MARE DOMN ce e DSIGN,el si-a bagat masina ultimul,a fost dezamagit ca nu ia iesit o pasenta dar totul a fost spre bine
      taticule te astept cu ce ai facut aseara sau mai bine zis azi dimineata dupa 04:00,ora dupa care eu n-am mai rezistat,voi a-ti mai ramas,ce a mai iesit si ce a-ti mai facut
      @dsign-ule,ori iti pui toate jantele la fel ori pune de tabla,ca se vede...aoliuuuuu cu 15 si 17
      sigpic
      Poate pentru lume ești o singură personă,dar
      pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

      Comment


      • e mai interesanta masinutza cu jante de 15 si 17
        dar in curand cica le aduce pe toate la aceeasi dimensiune.
        mult succes in continuare dsign la tot ce faci (cu bun gust normal) la masinutza
        sigpic

        Comment


        • ms mult design si multa bafta in continuare!!!
          Am si eu o borla dar fara silenter si ma creiereste la drum lung.
          sigpic
          www.basarabia-acasa.ro

          Comment


          • dizaine, vii la sibiu la macadam? imi dai o tura mie, lu' jiji si lu' sorin?
            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

            Comment


            • daca e sa mergeti cu el, s-ar putea...daca e sa v-o dea sa dati voi cu ea ture...no fu**ing way!!! si la 3 nu unuia
              Life is short...play more!
              http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

              Comment


              • succes la iasi , sa vi cu premii.
                sau anulat din pacate la pitesti , deci stau acs eu

                Comment


                • bolo: mie mi-a dat-o pe asfalt la sibiu, sa o dau de-a latul un pic pe serpentine. nu stiu daca a stat chiar linistit, dar i-am adus-o inapoi nezgariata. crede-ma ca pe macadam sunt mai "calculat". pe forestier nu i-am dat decat 100-110...
                  dizain: bafta, dom'le, la iasi! indiferent ce loc iei, sa te dai "curat" si in asa fel sa te simti bine, nu conteaza timpul.
                  Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                  Comment


                  • o sa faca treaba buna..sunt convins... in aceasta dimineata la ora 6 , baietii pleaca din bucuresti spre iasi... o sa ii astept sa ii duc la cazare ...
                    catafof..de ce nu vi la iasi daca s-a anulat in partea cealalta????
                    0.9 tce SL plus

                    Comment


                    • pai baieti stau si luni , eu luni nu pot sa iau liber de la munca

                      Comment


                      • Ii la IASI,bijuteria faina rau,da trebuie spalata.

                        Comment


                        • dsign, cum se simt franele cu noile placute ?
                          I don't ride low, I fly high...

                          Comment


                          • Dsign asta ne-a lasat fara premii, locul I la Clasa Urban medie si locul I la Autohton.

                            Bravo.

                            Comment


                            • poze ceva nu aveti?
                              laureate 1.5l, albastru marin

                              Comment


                              • Felicitari Dany pentru prestatia de la Iasi!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google