B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iti zic maine, de la serviciu.

    0723264207 , ma suni daca uit
    _
    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

    sigpic

    Comment


    • Cred ca ai sarit peste postul meu )
      sigpic
      www.basarabia-acasa.ro

      Comment


      • De unde ai luat filtrul de polen ....ma interseaza daca aer rama din aia de plastic sau este doar filtrul???
        In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
        sigpic

        Comment


        • gasesti gmv-ule peste tot in vitan, si are si rama aia de plastic.
          sigpic
          The MVP

          Comment


          • @metall, nu am sarit, numai ca raspunsul la intrebarile tale se gasesc chiar in primul meu post din acest topic.

            Da, am izolat tot habitaclul, am fost printre primii care au facut chestia asta, alaturi de cei care au studiat subiectul temeinic.

            Toba finala este Remus Hardline, cu amortizor de zgomot detasabil.
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • Asta e bieleta de cuplu?
              Attached Files
              sigpic

              Comment


              • Da, aia e, dar cea de dci 85 arata altfel, e turnata, nu e din tabla ambutisata ca asta.
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • GBY ai furat repede poza, fa cum zice dani, ia o biela de dieselar, ca e mult mai durabila.
                  sigpic
                  The MVP

                  Comment


                  • domnu....masina mea a trecut de 200 de mii de km...si ambreaju e cel de fabrica!!primele consumabile care au fost schimbate au fost la 120 de mii...bine...in afara de distributie care a fost schimbata din 60 in 60 de mii!...aaa....stil de conducere...nu chiar ca al tau dar forje pana la 6000 si mai nou pana la 6500 si frana de motor si etc tot timpu....cine stie poate confirma...
                    se simte bine cu noile injectoare?m-ar tenta si pe mine,cu toate ca masina trage al dracu de bine....:|
                    http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                    Comment


                    • Mai, depinde si de felul drumurilor pe care le faci. Poate ai drumuri mai lungi, care nu-ti solicita asa mult masina... Oricum, sunt niste fiare fiabile.

                      Da, se simte bine cu noile injectoare.
                      _
                      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                      sigpic

                      Comment


                      • foarte fiabile...,eu nu ma plang deloc de ea !!bafta in continuare!
                        http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                        Comment


                        • merci ,pentru dive test super , bafta multa ,cat mai multi bani sa ai sa ii poti investi pt . ca se pare ca esti un exemplu (suna pompos ,si ca urare de craciun sau cum vreti voi ,dar cam asta e adevarul ).La mai multi km .

                          Comment


                          • iar isi ia asta a lu' dizain impresii de vedetism... pff !
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • Interiorul e super Foarte mult ... bun gust !

                              Comment


                              • spune-mi si mie te rog ce leduri ai folosit la ceasurile de bord, ca sunt foarte misto

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google