B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Io zic ca e destul de usoara....la ce e in fetele de usi....si pe dedesupt antifonata de 3 ori......etc.
    sigpic

    Comment


    • danny ce materiale somorizante ai folosit in usi ca ma termina toba???
      si...sa inteleg ca gasesc pe van discuri de frana ventilate..?
      sigpic

      Comment


      • Pentru toba, antifoneaza bine podeaua si portbagajul. Insista pe mijloc si deasupra rezervorului. Foloseste fonomin (pasla, cat mai groasa). Eventuial, poti lipi niste bitumina pe tabla.

        Da, pe VAN/Pick-up se gasesc discuri ventilate un pic mai groase decat ventilatele de berlina. Mai gasesti pe utilitare si niste etrieri mai mari.
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • pt zgomotu de la motor nu ai facut nimic?sa nu mai urle in masina...intelegi ce vreau sa zic...
          http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

          Comment


          • cam - grea dar mi se face rau cand ma gandesc la a mea + aer conditionat + macaralele si pe spate + plus sub+cond+amp+alte cacaturi.

            in ceea ce priveste zgomotul de la motor- tu chiar crezi ca mai conteaza un zumzait cand incepe toba sa oracaie?)
            B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

            Comment


            • Se referea la faptul ca eu am ceva greutate in plus de la materialele pe care le-am tot folosit sa capitonez tabla, in interior.

              Maxim 30 kg sa aibe cu totul.
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • e buna greutatea indicata ...avand in vedere ca tu ai scutul ala imens , izolata masina , greutatea ta (poate erai si mancat) ....

                Sa stapanesti distantierele sanatos cu o viatza cat mai lunga a rulmentilor ...e un moft pe care tu pui pret ...la tine in masina oricum se intalnesc multe elemente sparco .

                Comment


                • In talon la tine cat scrie ??? 1025kg ???
                  MotorSport pentru 402ml.

                  Comment


                  • Da, atat scrie

                    De astazi trecem la un alt nivel si reprezentam un alt concept. Mai multe detalii voi avea la Arad.
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • Ai aruncat scanteia, curiozitatea naste monstri
                      I don't ride low, I fly high...

                      Comment


                      • iar te joci cu mintile noastre????..la fel ai facut si cand ai postat caricatura la lighean ))
                        sigpic
                        "BRABUS" STYLE

                        Comment


                        • Avand in vedere chestia din titlu 'Logan by DaciaShop' - zic eu ca a primit un fel de sponsorizare pentru cupa VSS si ca va aparea acolo cu o masina gen Rally - mult mai Rally ca acum si va reprezenta Dacia. Cred ca va fi ceva... frumos.
                          sigpic

                          Comment


                          • close, but not close enough...
                            _
                            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                            sigpic

                            Comment


                            • un ambreiaj sport?
                              ceva axe?
                              o noua motorizare?


                              p.s.: daca e vb de ambreiaj - sa-mi zici si mie pret si poate imi si zici cum e ca stii ca ma mananca si pe mine buzunarul de asa ceva
                              B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                              Comment


                              • sa nu ma uiti cu ce mi-ai promis...

                                daca e vorba de dacia shop ..e clar ca se va detasa de noi CUP-ul .. ma bucur pentru tine daca ai prins ceva sponsorizare!
                                Last edited by cos_min_i; 18 February 2010, 00:12.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google