B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Felicitari pentru premiul obtinut. Imi pare rau ca azi nu am mai reusit sa ajung la galerie, dar ieri a fost spectacol. La runda urmatoare sigur ajungi mai sus.
    Super Oferte Accesorii Logan

    Comment


    • Tot eu... => Stirile orei 18:00 - 12.05, de la min. 24'45''

      Last edited by roxana22; 13 May 2012, 23:06.
      Event planner

      Comment


      • La un traseu de indemanare unde mergi cu maxim 60km/h nu prea sunt importanti caii putere,ce conteaza e aderenta anvelopelor si indemnarea pilotului (parerea mea).Daca avea o masina cu 300cp crezi ca lua locul 1?ba din contra cred ca nu prea facea mare lucru.
        sigpic

        IL 1 3 MIU

        Comment


        • Ba conteaza Miule, conteaza, imi e greu sa-ti explic cum, dar conteaza. Ceea ce e cel mai important insa : gabaritul !
          _
          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

          sigpic

          Comment


          • trebuie raspuns mai bun jos... week end-ul urmator o incercam

            Comment


            • Cu placere!
              Event planner

              Comment


              • Asa e, dar n-am uitat

                Multe chestiuni din etapa asta nu s-ar fi intamplat daca Roxana n-ar fi ajutat la organizare. Multumeeeeesc!
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • Felicitari nenea!
                  Agresiv condus....
                  Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                  Comment


                  • Ai noroc ca mi-esti simpatic... Felicitari, bâzdâc!

                    Ma bucur pentru ca stiu ca te-ai distrat, LEGAL, si asta e tot ce conteaza! Sper sa-mi ramai pe podium si la urmatoarele etape! ;)
                    Event planner

                    Comment


                    • Si sa se distreze LEGAL,DA?!
                      sigpic
                      "BRABUS" STYLE

                      Comment


                      • Bravo bre,dar nu asa ne fu vorba....tu pe 1 si veneam si eu pe 3...dar de planurile de acasa nu pusca cu alea din parcare....hai sa ne pregatim cum trebuie pentru urmatoarea etapa,si menajeaza si tu anvelopele.
                        sigpic

                        Comment


                        • a dracu masina de zi cu zi ) felicitari !
                          Interactive Design Lights & Sound <- click

                          Comment


                          • Originally posted by dsign View Post
                            Ba conteaza Miule, conteaza, imi e greu sa-ti explic cum, dar conteaza. Ceea ce e cel mai important insa : gabaritul !
                            Daca aveai 400cp si printre jaloane rotile invarteau in gol scotand fum din anvelope si stand mai mult pe loc crezi ca te avantaja cu ceva?Da este adevarat,gabaritul conteaza foarte mult insa pe traseul asta unde tu la logan ai dat o data sau de 2 ori treapta 2 avand linii drepte foarte scurte nu vad unde ajuta asa de mult caii aia putere.Stiu ca o sa incepi acum cu polemici ingineresti si calcule dar nu e chiar asa.Ca fapt divers ce masina a obtinut locul 1 la grupa ta?banuiesc ca nu avea sute de cai putere ci mai degraba a fost vreo gargarita care s-a miscat mai agil printre jaloane.Nu vreau sa contest faptul ca nu esti un pilot bun,ba chiar mergi foarte bine si asta s-a si vazut.Uite ca fapt divers in campionatul de rally al Romaniei e un pilot(nu imi vine in minte numele lui acum) care are cea mai puternica masina din campionat un evo IX sau X de vreo 800+ cp cu cutie secventiala etc etc.Din teoria ta ala ar trebui sa iasa mereu pe locul 1 pentru ca are cea mai puternica masina dar in realitate nu e chiar asa.Oare de ce?
                            Last edited by Alex_MIU; 14 May 2012, 00:45.
                            sigpic

                            IL 1 3 MIU

                            Comment


                            • A castigat un polo de 150cp cu slicuri pe fata,iti trebuie putere,nu 400cp,dar 150 sunt suficienti pentru asa ceva.
                              sigpic

                              Comment


                              • Si acei 400 cp se pot pune jos fara probleme, daca ai talpa fina.

                                In fine, putin mai multa putere pe lighean ar fi ajutat. Acum analizez greseli, incerc sa indrept, ma antrenez...
                                _
                                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google