B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si alt cadou, tot neasteptat - zic eu. De data asta, unul dulce...
    Attached Files
    Event planner

    Comment


    • LaMultiAni!!!

      Comment


      • turcuaz ai ? am si eu niste aeratoare

        Comment


        • Pune si poza cu poza nemuritoare...aia cu deJtu'n sus
          sigpic
          "BRABUS" STYLE

          Comment


          • Da branconieri Da Da,da foarte misto catifeaua vazut de ochiu meu,si sa traiasca nea Dany si prietenului tau cu anvelopele....acum avem cu ce ne lauda,eu am inceput sa stresez planetarele sa fie pregatite..
            Ps. foarte bun martipanu...
            sigpic

            Comment


            • Ne pregatim pentru START-ul celei de-a 2-a etape a CNIA

              In perioada 16-17 iunie 2012, incepand cu ora 10:00, va asteptam, la Carrefour Colentina, pentru a va incuraja favoritii!
              Va vom intampina cu aceeasi voie buna si elemente surpriza din partea pilotilor, cu care, speram noi, v-am obisnuit deja!
              Sambata => antrenamente libere; Duminica => concursul (ora 9-10 sunt inscrierile) si premierea acestei etape. La aceasta etapa si-a anuntat prezenta si bine-cunoscutul cascador Szobi Cseh.
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • Te dai cu lipicioasele la antrenamente?
                sigpic
                "BRABUS" STYLE

                Comment


                • Hihi vin si eu sa va vad bijuteriile ca stau exact langa carrefour! De-abia astept sa le vad "in carne si oase"

                  Comment


                  • Multumesc celor care au stat in soare la sustinere. V-am vazut, chiar daca eram ocupat sa bobinez pe traseu. Poze gasiti pe Deplasari ne/anuntate si voi mai posta eu obisnuitele filmari onboard.


                    N-am putut sa NU observ ca Rromania nu se dezminte :
                    - lipsa de spectatori
                    - lipsa de interes din partea gazdei Carrefour
                    - comentarii rautacioase de pe margine : "faceam si io asEa cu Dacia acum 2 ani", "daca ma bag pA traseu, va dau clasa", "daca vin cu Mercedesu va trimit pA toti acasa" , etc...
                    - comportament de animale in calduri : gibonetii care treceau pe langa traseu la volanul "bolizilor" lor de strada simteau nevoia sa-si incordeze muschii. Astfel, am avut ocazia sa vedem ambreiaje fumegand de la fo 2 cazane de Golf 2 si 3, niste rateuri de transmisie de "pisicuta", o bara sparta de Vectra samd.
                    - un zmeu care a intrat neinvitat pe traseu cu un cazan/tomberon, incercand sa faca el stie ce, a reusit doar sa se faca de ras...

                    Prefer sa alerg intr-un loc izolat de oras, unde singurii spectatori sa fie chiar concurentii mei, decat sa am asemenea specimene pe margine. Rusine noua, romanilor, ca nu stim sa-i izolam pe acesti maimutoi.
                    Last edited by dsign; 18 June 2012, 11:02.
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • Sa traiesti nea dani.
                      Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                      Comment


                      • Asa este. Subscriu la ceea ce ai spus foarte bine mai sus!
                        As mai avea de adaugat un alt aspect si anume cel al asigurarii perimetrului tehnic. Oricine care nu avea legatura cu concursul sau concurentii s-a putut plimba nestingherit printre masini.
                        A fost o faza la Mansa 1 cand un concurent era strigat la start si nu putea sa ajunga din cauza aleii blocate de un cimpazeu adipos care vorbea la telefon de ziceai ca si-a pus gips in spray si nu avea nici cea mai mica intentie sa fie atent in jurul lui. In plus dupa ce i s-a "spus" din motor ca are masina in spatele lui se intoarce tot el ofensat si plin de tupeu si-l intreba "Unde te grabesti ba?".
                        Nu are rost sa bagi in seama comentariile de pietoni care nu stiu corect nici pe ce usi se urca in autobuz!
                        In rest bravo celor care au participat si au indurat caldura dogoritoare!
                        Last edited by Cobra7; 18 June 2012, 11:48.
                        :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

                        Comment


                        • O mica precizare legata de punctul "lipsa de interes Carrefour" mentionat anterior de mine :
                          M-am referit strict la promovarea evenimentului de catre acestia.

                          Le multumim pentru disponibilitate (pentru parcare, apa rece, etc), insa daca vor sa castige niste clienti in plus iar noi sa avem mai multi spectatori, este nevoie de mai multa promovare catre clientul final, nu doar la nivel de mass-media. Acesta a fost punctul corect de vedere in ceea ce priveste afirmatia de mai sus.

                          Consider ca noi, pilotii, ne-am facut datoria si am informat cat de mult am putut noi despre competitie.
                          _
                          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                          sigpic

                          Comment


                          • http://www.youtube.com/watch?v=lbJ1gMtqGIg Omul le are cu "covrigu" , pedalele si frana de mana
                            sigpic
                            Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
                            http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

                            Comment


                            • Eu unul organizam evenimentul in alt loc al orasului, in acest cartier trebuia sa va anunte cineva ca sunt numai "soferi da' soferi" care daca le dai un olcit fac draguri de draguri si drifturi de drifturi de rupt toate gardurile si toti stalpi de iluminat, numai idioti si cretini, cocalari, am stat vreo 2 ore si cum spune si Dani asa este toti cocalari fara macar o graditita terminata, nu mai vorbesc de gimnaziu, faceau numai afirmatii cretinoide iar daca ii puneai la volan habar nu aveau ce este ala jalon, Dani daca iti mai aduci aminte intrebarea " de ce asa putini loganisti?"(stiu ca eramciudat camabagam in seama aiurea ) ), eu eram ala pacat ca nu au stiut sa atraga publicul ca actiune a fost mie unul mi-a placut mult mai ales furia lu Dani, in ce hal suna motorul ala ma facut sa ma indragostesc de albastrica

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google