B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Golan - Pai si ajungi tot la ceea ce am zis eu si Dsign in posturile de mai sus,aderenta,indemanarea pilotului si gabaritul.Anu trecut cand ai luat locul 1 sau 2 (nu mai stiu) tu ai zis cu gura ta ca nu conteaza caii putere acum ce faci?te-ai sucit?In fine hai sa nu mai poluam topicul omului ca ne putem contrazice la nesfarsit.
    sigpic

    IL 1 3 MIU

    Comment


    • hai culcat pe`o parte am zis !

      Comment


      • Fof vezi sa nu te rastorni cu arogantele asta de 2 lei,decat sa faci off-topic mai bine scriai ceva constructiv,stiu ca v-a vine greu cand cineva din provincie indrazneste sa se contrazica cu voi(expertii).
        sigpic

        IL 1 3 MIU

        Comment


        • Lasa-l ca e plin de bere si de mici! Abereaza.

          Felicitari Dani pentru prestatie, dar cea mai mare "aroganta" ar fi sa te vad pe locul 2 iar Golanul pe locul 1.

          Vipere nu mai spiona. Nu ai putut participa?
          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

          Comment


          • SPun cu regret ca Viperu a avut ceva probleme tehnice. Nu a putut veni de data asta
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • Felicitari Dani. Ma bucur ca am putut sa te vad si eu o data live la un eveniment de gen. Mie chiar mi s-a parut ca aveai prea multa putere pe roti, adica de multe ori plecai cu "scartz" prea mult. ce-i drept, nu m-am dat niciodata sa stiu cum ar trebui parcurs traseul.

              Comment


              • Felicitari Dani!!! Sper sa va sustin si eu la urmatoarea etapa. Acum am muncit
                sigpic

                Comment


                • Dani vreau sa te felicit in primul rand pentru performanta obtinuta. Nu te mai stresa de la prima etapa ca mai avem inca 5 si se pot recupera puncte pretioase.
                  In al doilea rand vreau sa-ti multumesc pentru sfaturile legate de servo pe SuperNova (a dracu' sa fie ea de directie fara saervo ). Cred ca o sa fac un upgrade catre o Solenza. Am pierdut enorm de multe secunde din cauza asta si e prima data cand imi pare rau ca nu am venit cu Loganul.
                  Imi permit sa-i contrazic si eu pe cei care sustin care sustin ca pueterea face diferenta la indemanare... uitati-va la timpii Hondei Accord 2.4i si Subaru WRX si comparati-i cu ai lui Dani! Explicati-va voi diferenta infima(din punctul meu de vedere pentru diferenta de putere).
                  Secundele se pierd din indemanarea pilotului si eficienta franei de mana. Daca nu ai o frrana de mana pe care sa te poti baza exact cand trebuie degeaba ai 1000 de cai.
                  Dani succes pe mai departe si sa ne vedem cu bine la urmatoarea etapa.

                  Va salut pe toti si-mi pare rau ca nu am mai putut ajunge ieri!

                  PS: De pe margine se pot observa multe greseli dar de la volan nu ai timp sa faci asta! Asa ca unii ar trebui sa treca macar o data prin asa ceva si dupa aia sa-si dea cu parerea!
                  :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

                  Comment


                  • Felicitari Dani! Poza cu masina din fata cu camber pozitiv, m-a bagat in boala ) vreau si io )
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Alex_MIU View Post
                      Fof vezi sa nu te rastorni cu arogantele asta de 2 lei,decat sa faci off-topic mai bine scriai ceva constructiv,stiu ca v-a vine greu cand cineva din provincie indrazneste sa se contrazica cu voi(expertii).
                      n`am ce sa zic constructiv, a zis destul Dani si mai sus vad ca si Cobra , dar tu ai continuat sa dai cu batu`n balta, las`o asa ca oricum nu mai trage pestele.

                      Comment


                      • m-a dat si pe mine la pregatiri... eeee....
                        sigpic
                        Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                        Comment


                        • Originally posted by - Geo - View Post
                          Poza cu masina din fata cu camber pozitiv, m-a bagat in boala ) vreau si io )
                          Baga o bere la rece sa-ti dau reteta ieftina
                          sigpic
                          "BRABUS" STYLE

                          Comment


                          • Pai mi-ai zis reteta, ca te-am intrebat ) da nu gasesc o metoda buna sa gaurit sa fiu sigur ca nu iese stramb )
                            sigpic

                            Comment


                            • Va rog fara tiganii d-astea la mine pe topic.
                              _
                              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                              sigpic

                              Comment


                              • Un Bravo si de la mine!
                                Ai mers ''curat'', ce sa mai zic...poate unii mai invata (invatam) cate ceva.

                                La ce turatie iti taie gazu?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google