B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Se vor lipi dupa ceva reparatii pe la vopsea
    _
    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

    sigpic

    Comment


    • Felicitari pentru cadou. E meritat pe deplin.
      Succes la etapa din weekend. Eu din pacate nu pot ajunge...iar.
      Last edited by Cobra7; 24 August 2012, 11:33. Reason: Automerged Doublepost
      :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

      Comment


      • Cei care au avut ocazia sa se plimbe cu racheta mea, la curse sau pe strada, si le-a fost pe plac interiorul masinii sunt invitati la vot : http://www.loganclub.ro/forum/campio...12-t43855.html

        Atentie!!! Minim 150 postari trebuie sa aibe cel care voteaza, altfel primeste BAN
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • ce ai facut nene la brasov ?

          Comment


          • votat! sper cu vreo ocazie la Sibiu sa-ti vad si eu masina mai de aproape.

            Comment


            • Dani te-as vota si eu dar nu am posturi indeajuns. Bafta multa.

              Comment


              • La Brasov colegu a reusit sa rupa o planetara...fix cand venisem si eu sa vad agitatu' in actiune...
                Dar au concurat amandoi cu clio-ul lui Alex si si-au pastrat pozitiile la general!
                Last edited by goofiy; 28 August 2012, 11:06.
                DACIA...Daca Ai Cap Iese Altfel..
                sigpic

                Comment


                • @MihaiB, multumesc de intentie, dar trebuie sa ai minim 150 de postari, altfel ti se anuleaza votul si primesti BAN.

                  Asa este, am facut buba la Brasov. Cu ocazia asta notam cel mai mare defect al masinii de pana acum : planetara dreapta s-a facut tsandari. Mergem inainte, facem rost de planetara azi, aducem masina de la Brasov si analizam situatia.
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • da, am cascat ochii prea tarziu, daca primesc asta e.

                    Comment


                    • a iesit de la cutie? sau chiar s-a rupt? la mine mi-a iesit de acolo de unde merg alea 3 inele, nu stiu cum le zice. Am schimbat planetara ,iar la viraje dreapta maxim, iar iesea...am pus 2 saibe mai groase, iar acum e lux
                      http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                      Comment


                      • S-a rupt. La mine nu avea cum iesi de la tripoda, pentru ca am unghiul de cadere reglat la minim, ceea ce inseamna ca toata fuzeta sta mai spre cutie.
                        _
                        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                        sigpic

                        Comment


                        • putere prea mare ... se rezolva totul Dsign ...

                          Comment


                          • lasa-te cosmine) putere prea mare?cred ca e de la clima de acolo de unde esti...
                            http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                            Comment


                            • Trebuie mentionat faptul ca era o planetara originala care a vazut multa torsiune la viata ei si socuri si este de apreciat faptul ca a rezistat pana acum, aviz amatorilor de planetare aftermarket care se mai si dau cu masinile.
                              Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                              Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                              Comment


                              • Pune planetare de dci.
                                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google