B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sa le uzezi cu placere, le-ai montat deja? Daca da, cum se simt? Un DVD chiar ar fi bun........in casa caci pe masina in genul rally sigur nu.
    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

    Comment


    • Pe masina isi ia un mini-laptop ... ii face un cadru si-l pune deasupra la consola ( asta am vazut-o la taximetristi ) ... sa fie l33t :> ... Sta pe Yahoo la semafor, statusuri gen: La semafor, Conduc DND, Amenda BRB , Parcat @ Idle, Bag benzina ( si are o poza cu $$$ la avatar ), etc

      Comment


      • cand o s-o vad p-asta o sa pot zice ca le-am vazut pe toate
        Life is short...play more!
        http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

        Comment


        • Ba, va arde de caterinca pe topicul meu? Va rad !

          Anvelopele le montez dupa ce scot sarmele din astea. Le asteapta zile grele vara asta, vreau sa le tocesc de tot. Apoi, in functie de timp, le voi monta pe cele noi.

          Am prins superoferta la anvelope.ro (polyinvest), platesti 3 anvelope si primesti 4. Am luat 4 Toyo Proxes T1R 205/45 ZR 17 88W la pretul de 565 leix3, adica ~1700lei. Sunt super multumit de afacere. Firma respectiva este destul de serioasa, m-au servit cu interes, desi programul de lucru se terminase deja. Recomand, ii gasiti pe Viitorului 96, strada care face legatura intre Lizeanu si P-ta Gemeni.
          _
          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

          sigpic

          Comment


          • Buna afacerea!
            Seriozitatea alora cred ca vine din criza, acum vreo doi-trei ani m-am dus sa-mi iau aceleasi cauciucuri (pe 205/55/16) cu banii in buzunar, au zis ca ma cauta ei a doua zi ca nu le aveau acolo... Mi-am luat Vredestein Ultrac dupa o saptamana pe net...

            Comment


            • Las', ca asa e bine... N-a zis rau cine-a zis ca recesiunea asta va actiona ca un filtru prin care vor trece doar cei competitivi.
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • Sa le stapanesti sanatos si sa le plimbi cu placere.

                Si scoate sarmele mai repede din astea bai animalule fa doua trei tembelisme cu ele.
                sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                Comment


                • Ca sa il vedem pe "iutub".
                  4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                  Comment


                  • Vezi sa scoti sarmele duar din cauciucuri,lasa ambreaju la locu lui...
                    sigpic

                    Comment


                    • Animalilor, am un rulment naspa. Se pare ca varsta a inceput sa-si ceara drepturile. De cateva zile mai comenteaza actuatorul de la sofer, dar cred ca-i problema de lubrifiere
                      _
                      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                      sigpic

                      Comment


                      • Si ce?nai presa?)Apucate si schimbal ca cica e ieftin....tu dupa 4 ani si 120.000km esti nemultumit???
                        sigpic

                        Comment


                        • Am dat 150 lei pe amindoi...
                          _
                          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                          sigpic

                          Comment


                          • asa Dany , bravo , trage trage ?
                            Dacia Logan , denumita si racheta

                            Comment


                            • Racheta mamii ei de hodoroaga, mi-a facut creierii pane !!! Toata autostrada mi-a urlat in cap, de vad acum numai dungi. Sapt viitoare aruncam pe ea o intermediara cu traseu direct
                              _
                              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                              sigpic

                              Comment


                              • Felcitari pentru masina..arata superb! si se aude....tare.Multa bafta in continuare
                                AG 16 Y M A

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google