B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca ai pus lupa in far nu ar arata mai fain daca ai vopsi interioru farului cu negru...banuiesc ca cromu ala din far nu mai ajuta la reflexia lumini acum cu lupa???...ce zici?
    ...de doi lei :p

    Comment


    • Ma gandeam si eu intr-o zi si am incercat sa modific un pic in Photoshop.O sa pun 2 poze,a 2 a o sa fie si cu semnalizarile negre,sunt sigur ca dsign n-o sa le vopseasca negre .
      Attached Files
      Cumpar volan de Duster

      Comment


      • Crezi ca mai desfac farurile iar? Mai ales dupa ce le-am lipit etans si nu se aburesc? Ce zici?



        Asa moare, plus ca nu cred ca ar fi fost cine stie ce imbunatatire estetica. Ar mai fi fost problema vopselei, care nu adera la plastic la temperaturi inalte
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • zici ca e turbata cu alea facute negre)))
          ps.:ai innebunit lumea din pitesti si mioveni cu trocariciu tau(si la zgomot si la aspect)...din partea mea ai tot respectu pentru mce ai facut din masina asta
          Last edited by alexutzu; 22 June 2009, 16:15.
          low....&.....slow

          Comment


          • foarte reusita schita in photoshop. felicitari

            In alta ordine de idei vopsitu semnalizatoarelor nu mi se pare o idee asa de buna pentru ca alea reflecta in sticla care e acolo ... (sau bat campii si nu e nici o sticla?)

            Iar de vopsea... de la xenon nu cred ca se mai ridica asa mult temperatura acelui plastic... a disparut becul halogen, si nici nu se mai reflecta nimic din el.

            foarte reusita schita in photoshop. felicitari

            In alta ordine de idei vopsitu semnalizatoarelor nu mi se pare o idee asa de buna pentru ca alea reflecta in sticla care e acolo ... (sau bat campii si nu e nici o sticla?)

            Iar de vopsea... de la xenon nu cred ca se mai ridica asa mult temperatura acelui plastic... a disparut becul halogen, si nici nu se mai reflecta nimic din el.
            Last edited by CAnnabYS; 22 June 2009, 19:49. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • A doua poza chiar imi place cum a iesit desi portocaliul acela de la semnal cu negru nu prea se vede bine dar farurile negre chiar arata super bine si arata si masina mai agresiva decat e acum.

              Dani stiu ca ai zis ca nu mai deslipesti farurirle dar sunt convins ca ar merita efortul.
              sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

              Comment


              • pffff....e betoana cu farurile negre...:|
                http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                Comment


                • mama innebunesc, aia era ideea mea . asta vroiam sa fac eu la masina mea... s-a dus tot visul.
                  sigpic

                  Comment


                  • Da nu te opreste nimeni, indeplineste'ti visul; auzi ca dsign nu si le vopseste negre, deci vei avea faruri negre unicat
                    I don't ride low, I fly high...

                    Comment


                    • ... Sau nu ... :d
                      _
                      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                      sigpic

                      Comment


                      • Sa intelegem ca ti-am dat de lucru??? ... cat despre semnalizari poti sa pui becuri de alea nichelate si cred ca o sa se vada bine:p
                        ...de doi lei :p

                        Comment


                        • ti-am zis ba sa le faci negre...
                          farurile-s problema, la cat bulan ai tu, sigur scoti altele la 50ron !

                          Comment


                          • Mestere trebuie sa faci ceva cu evacuarea aia, ai trecut pe langa mine azi, pe la sediul vodafone si suna ca draku, adica in sensul urat al cuvantului...
                            Logan PH2 1.4 MPI ABS+AFU+GPL ProiectoareEchilibru perfect.

                            Comment


                            • de ce ? ca tia acoperit sunetu de la toba ta
                              lasa ca omu isi baga intermediara...si nu mai zornaie asa.

                              Comment


                              • Abia astept sa o refac
                                _
                                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google