B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • si placute? ce placute ai pus

    Comment


    • ATE Renault, de origine, bineinteles. 80lei/set



      Multumiri infinite colegului Golan pentru marele ajutor acordat.
      _
      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

      sigpic

      Comment


      • cum de n-ai optat pt ebc?

        Comment


        • Scaunele fac toti banii!Daca faceam ce ai facut tu la Kiss sambata seara cred ca , as fi cautat volanul si franele din locul pasagerului.

          Super sustinere , poti sa te concentrezi la viraje sau derapaje si nu la echilibrul tau
          EX : + =

          Comment


          • Ca de obicei o modificare foarte utila..in stilul Dsign..asa cum ne-a obisnuit deja...Bravo

            Comment


            • FF frumos....o super modificare!! Exact cum spune si laur, modificare stil dsign: performanta inainte de toate!!!
              Bravo!!

              sigpic

              Comment


              • Originally posted by vodka View Post
                cum de n-ai optat pt ebc?

                Pt ca nu trebuie, Ate sunt ok. La urmatorul schimb, vad eu ce fac

                Multumesc Laur, Gionik si Florin pt aprecieri.

                Laure, nici tu nu te dezminti, taci si le faci
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment



                • o schimbare buna...si pe mne ma interesa asa ceva si inca ma mai intereseaza doar ca momentan pauza...

                  Comment


                  • Originally posted by b45gao View Post
                    Daca faceam ce ai facut tu la Kiss sambata seara cred ca , as fi cautat volanul si franele din locul pasagerului.

                    Super sustinere , poti sa te concentrezi la viraje sau derapaje si nu la echilibrul tau
                    Hopaa, nenea dsign m-am dezmeticit nitel, am uitat sa te intreb de atata vreme la cate nebunii ai facut cu masinuta, a cedat vreo planetara ceva? Ai grija cu noile frane, sper sa "se lase" cat mai repede, eu am amintiri urate cu stimabilu' vodka in fata mea spre Kiss cand aveam placute noi de cativa km.
                    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                    Comment


                    • am crezut ca ma lasa planetara din dreapta, dar de fapt am bieleta de cuplu nasoala si cind plecam mai tare de la semafor, atingea in scutul meu cel mare. Oricum, e cazul sa ma gindesc sa imi iau unele de rezerva
                      _
                      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                      sigpic

                      Comment


                      • Nene dany pai este diferenta intre etrierii de diesel si cei de van?
                        Tu inainte ai avut de diesel daca nu ma insel.
                        Cu tractorul pe ogoarele (strazile) patriei

                        Comment


                        • Pozele vorbescde la sine, de aia am si facut before&after, din aceeasi pozitie.

                          La VAN si Pick-up sunt un pic altfel, adica mai mari, datorita considerentelor de greutate
                          _
                          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                          sigpic

                          Comment


                          • nu e nici o diferenta intre diesele si mpi poate intre van&mcv si berlina
                            mare istetime pe dsign asta,bv tata meserie te halesc imi palce bv tie ,referitor la ce am vb noi 2 ramine valabil peste 2 saptamini si ramin la ce e in mina nu-i minciuna,apropo sa imi faci rost de ecran pe negativ pt bord
                            DRIVE SAFE si spor la tunat si fulgerat
                            sigpic
                            Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                            pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                            Comment


                            • nu am citit de la bun inceput dar din cate am observat dsign frumos rau golanul tau.chiar imi place.pana in prezent la cat se estimeaza modificarile aduse la masina din punct de vedere financiar??
                              Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                              Comment


                              • Asa ceva nu se intreaba niciodata... Sunt cam slab de inima

                                Originally posted by B 74 NYT View Post
                                nu e nici o diferenta intre diesele si mpi poate intre van&mcv si berlina

                                Eu as fi un pic mai atent...

                                Am si spus mai sus. Toate MPI-urile berlina au discuri pline, etriere mici

                                1.6 16v, diecel cu AC si toate MCV-urile au discuri ventilate cu etrieri mici

                                Van si Pick-up (nu stiu daca chiar orice motorizare) au discuri ventilate cu etrieri mari.

                                Va rog, documentati-va afirmatiile pe viitor, poate unii oameni sunt interesati de subiect si vor fi automat dezinformati.
                                Last edited by dsign; 29 June 2009, 15:36. Reason: Automerged Doublepost
                                _
                                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google