B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da , trebuie intermediara . culmea , la mine dupa 100 , nu se mai aude asa tare...fata de cum se auzea cand avea catalizatorul pe masina.
    Aline , taci ca si a ta e frumoasa foc , da pune mana pe carnet.

    Comment


    • Salut Dani...astept un pm de la tine cand treci pe la atelier....pentru stikerele alea...ms

      Comment


      • dsign, daca ii pui silencer, nu te coafeaza ?

        O intrebare de "ultima ora" : dsign, zi'mi te rog, unde ti'ai facut chiptuning'ul? In caz ca nu esti adeptul publicitatii, te rog da'mi un PM. Merci fain!
        Last edited by Macs; 16 June 2009, 20:23. Reason: Automerged Doublepost
        I don't ride low, I fly high...

        Comment


        • 0731156185 - un prieten de-al meu


          Am montat silencerul, insa zbarnaitul persista. Intra in rezonanta toata galeria, desi am montat element flexibil in locul in care era catalizatorul. Sambata ma bag la o intermediara
          _
          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

          sigpic

          Comment


          • Merci... scuze ca tot insist cu remapatul... prietenul tau se ocupa in mod frecvent cu asa ceva? E mai ok la el decat la alte firme "cu renume in domeniu" ?
            I don't ride low, I fly high...

            Comment


            • Nu stiu sa-ti raspund la intrebare. Motorul meu n-a crapat pana acum.
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • deci daca motorul lui n-a crapat...e bine

                Comment


                • Auzi.... ai schimbat toata toba (cea cu catalizatorul), sau numai portiunea aceea?
                  Suna dragut toba!
                  Bafta!
                  aham......Restul e LOGAN


                  http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                  Comment


                  • Istoricul e urmatorul:

                    -finala Borla ProXS
                    -dat jos finala Borla, pus finala Remus
                    -dat jos intermediara, pus traseu mai gros de la catalizator la finala
                    -dat jos catalizatorul, montat element flexibil

                    La Pitesti am avut ultima faza, cu catalizatorul dat jos. Toata evacuarea intra intr-o rezonanta tampita care nu-mi place, drept urmare facem rost de intermediara.
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • ia nenea 2-3 poze , vad ca tu nu te`ai sinchisit.
                      Attached Files

                      Comment


                      • ce sus e antena aia ...tare se vede mai ales in poza 3 intreci stalpu....gg
                        Arata amazing za caru C U P ..felicitari stapane... tine cu dintii de carnet ...;)

                        Comment


                        • Salut. zi-mi si mie cum ai facut la faruri ? de unde ai luat lupele? Ai putea sa-mi faci si mie asa ceva daca as venii in Bucuresti? Cat m-ar costa?
                          I My Honda !

                          Comment


                          • Foarte frumoasa masinuta, si mult respect pentru ceea ce ai realizat prin propriile forte. Ai spus ca vrei sa schimbi motorul, ce motor ai de gand sa pui? Numai bine si inca o data respectele mele pentru munca depusa.

                            Comment


                            • Originally posted by stefi_sezione View Post
                              Salut. zi-mi si mie cum ai facut la faruri ? de unde ai luat lupele? Ai putea sa-mi faci si mie asa ceva daca as venii in Bucuresti? Cat m-ar costa?
                              exista xenoane cu lupe integrate, pentru detalii trimite-i un pm. nu cred ca e voie sa facem reclama aici...
                              sigpic

                              Comment


                              • Sunt lupe universale, pentru detalii acceseaza www.bluexenon.ro sau telefon 0722 449909
                                _
                                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google