Br-28-agm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • frumoasa masina domnu...si pe mine ma tenteaza un silencer...acuma sa vedem ce si cum...ce filtru e ala...?de unde si la ce bani?
    http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

    Comment


    • Stiu doar atat: e tubulatura pilot (vreo 150 lei) + filtru mozen sau ceva de genul conic.

      Inca nu stiu cum arata real, dar sper sa gasesc pe cineva sa mi-o aduca de la Constanta .
      sigpic

      Comment


      • Hai sa ma laud si eu .

        Fost-am la Regionala nr. V de la Bacau.
        Acolo, desi nu am primit ce doream (premiu 'Cea mai murdara masina'), am primit astfel:

        -din partea Dedeman Auto (LC Bacau) o macheta a loganului Prestige 1.6 16v - noua membra a familiei pentru (nu mai tin minte exact cum mi s-a zis) ambitia de care am dat dovada... cine a fost va intelege ;)
        -din partea LC Piatra Neamt o diploma de onoare, pentru activitatea depusa in cadrul Logan Club, si un breloc Renault F1 - pe care mi l-a luat deja copilul

        Ce pot spune, am cunoscut niste baieti extraordinar in Bacau - cei din Bacau, Piatra Neamt, Focsani, Galati (pe cei care nu ii cunosteam). Distractia a fost maxima, m-am simtit foarte bine alaturi de cei din Galati.

        Consumul la dus mi-a iesit 6.6 (A/C-ul la treapta 1) din cauza lui Lucian - m-a fugarit vreo 20 de km cu 140km/h si cu multe incalcari ale legii rutiere . L-a intors 5.8 - din cauza Bacaului foarte aglomerat, consumul a crescut si la dus si la intors .

        Iata si pozele
        Attached Files
        sigpic

        Comment


        • Felicitari pt participare si pt premilii primite.
          Si in legatura cu fugaritul de tipul cu loganul albastru ,te cred deoarece el era era mai intainea vostra pe drumul (Nanesti-Focsani).
          Numai bine!

          Comment


          • E, pe Nanesti-Focsani, s-a mers lejer. Era un sat in care nesimtirea era inimaginabila. Mergea cu biciclete-le cate 2-3 in paralel, fara sa se dea la din drum. Cu caruta la fel... Imi venea sa scot o bata pe geam si cand trec sa le dau in cap. Acolo a mers lejer.

            Dupa Focsani, eu cu luci si cata am oprit. Cata mai mut de 120 nu i-a dat, eu mai mult de 150 nu i-am dat, iar luci mai mult de 170 nu i-a dat .

            Mersi pentru felicitare ;)


            In alta ordine de idei, masinii i se pregatesc niste modificari. Speram sa incepem de saptamana asta... Asta doar din cauza intalnirii de la Bacau... Iar ce va urma dupa decembrie se datoreaza lui Lucian... doar el e de vina

            Stie careva pe cienva care lucreaza cu fibra in zona Braila-Galati ? Eventual si un service micut?
            Last edited by iamagi; 28 September 2009, 20:53.
            sigpic

            Comment


            • http://www.loganclub.ro/forum/album.php?albumid=237o parere despre my car
              *****
              sigpic
              http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

              Comment


              • Dap sunt foarte melteni tarani din judet nu se dau din drum delok cat despre lucrat in fibra si eu caut.
                Ma anunti si pe mn daca gasesti . ;)

                Comment


                • In lipsa de ocupatie, am pus astazi si cheder sub capota fata, incojurand motorul. Idee data de lupulucian.


                  Maine am o supriza pentru AGM... Ce sa fie Ce sa fie?
                  Attached Files
                  sigpic

                  Comment


                  • de unde ai luat chederul???

                    Comment


                    • de la piese auto.

                      Daca vrei, am o jumatate eu, una Marius. Pentru 15 ron, iti dam noi pentru o masina ;). Din 2 chedere faci 3 masini . E 25 lei un cheder
                      sigpic

                      Comment


                      • am alta idee...de cateva zile bune sta un ford accidentat pe o strada(sarateni)...cred ca dau o tura in seara asta...

                        Comment


                        • Faci cum vrei...

                          Maine va fi o zi mare
                          sigpic

                          Comment


                          • Hai toarna repede ce vrei sa ii faci...nu fa ca altii de pe forum care anunta asa si alti 10 insi intreaba ce ii face...si cand colo omul isi unfla rotile
                            Firma care se ocupa cu fibra e in Galati...Cromovip...pe str.Cosbuc...e si un user galatean a carei mama lucreaza acolo
                            Felicitari pentru premii
                            sigpic

                            Comment


                            • era doar o idee...dau o tura...apoi ma intorc acasa...am zis ceva gresit?:d

                              Comment


                              • Nu ai zis nimic gresit... sa vi la intalniri ;)

                                Of, mai valeriu ... tu repede sa stii tot... Vine admisia mai... Si vine cu pasi repejori (doar sa nu faca probleme xenonul ca il distrug)...

                                Maine dupa-amiaza ajunge admisia .
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google