Br-28-agm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    lasa dom'le aparatul, imi este la indemana telefonul. am si aparat, dar pe baterie, si le consuma repede. o sa imi iau altul, dar pana atunci, folosesc telefonul :P

    stoapele le pun astazi, iar inainte de revizie iar le schimb. pentru ca am mai umblat eu pe la stopuri, deci nu are ce sa zica :P.

    farurile dupa revizie, dar nu stiu unde sa le calibrez :|. de schimbat, cred ca poate si feciormiu sa dea bara jos si sa le puna, dar nu sunt sigur in legaura cu claibratul...
    sigpic

    Comment


    • #47
      hai pune poze cu ele pe masina ca am vazut ca le-ai montat .si eu m-iam luat dar nu sunt hotarat daca sa le pun sau sa le vand....

      Comment


      • #48
        O investitie cu bun gust cat te-a costat toata afacerea?

        Comment


        • #49
          Vroiam sa tin surpriza pentru mai tarziu, cand imi pun si stickerele cu logan club. Voi pune primele 2 poze, dar imi cer scuze ca nu se vede foarte bine (se vede shui) dar asta e daorita faptului ca am masina in panta, urcata pe pamant. voi mai face poze i ncursul zilei de astazi.


          Afaracerea (far+stop) m-a costat 450 RON cu tot cu transport de la redzonetuning, iar cu ocaza asta ii multumesc pentru lucruri.


          Inca ma gandesc de udne fac rost si de instalatia de xonon, dar cred ca va fi cadou de 1 aprilie.
          Attached Files
          sigpic

          Comment


          • #50
            dau bin pe culoare asta!bv sa le stapanesti sanatos!dar am inteles ca fara xenon nu prea sunt utile noapte!e adevarat?
            "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

            Comment


            • #51
              Daca te refereai la faruri, nu stiu exact. E posibil, dar inca nu le pun cum am precizat, astept sa vad ce zic alti colegi, dupa care poate cummpar un kit xenon.

              In sfarsit am pus si eu stickerele si se vad chiar frumos. La fel si stoapele se vad frumos pe timp de noate (nu i-am facut inca poze).


              Aveti idee, daca pun farurile alea cu halogen, pe noapte nu se vad bine?
              Attached Files
              sigpic

              Comment


              • #52
                nooo, TARE DE TOT!!!!!! pe bune. foarte tare achizitia. farurile or sa fie, cel putin, la fel de frumoase, acum ca am vazut pozele astea...

                deci, sa nu le pui cu halogen, ca ma supar. sau poti sa le lasi cu halogen pana cand achizitionezi xenon

                dar tu ori ai schimbat parbrizul? ca nu are parasolar la oglinda

                LOGAN puteai sa il pui mai jos
                Last edited by bogdan_1984; 6 February 2009, 19:50.
                sigpic

                Comment


                • #53
                  Mersi bogdan. Promit ca nu le pun c halogen dupa ce le pun. Ma gandeam sa imi vad farurile si stopurile dupa revizie (cele stock ca au fost folosite un an - 5500 Km pe zi) si sa imi cumpa run kit xenon macar pentru scurta, iar lunga, mai tarziu.


                  Nu am schimbat parbrizul, ti se pare, pentru ca am pus stickerul exact pe acele punctulete. (ce haz au mai facut baietii care m-au ajutat cand am pus si club acolo - cica e ca la trabantisti se calxoneaza cand se vad )

                  Poate mai facem reclama si mai vine din braila pe la noi.


                  Bogdanel, dar tu nimic? nu te risti?
                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    iamagi,bune si frumoase achizitiile tale,sa le stapanesti sanatos .Cei de la Piatra N sunt baieti de baieti si seriosi . (ca si imagine)

                    Comment


                    • #55
                      Datorita intalnirii de la braila, cei de acolo m-au facut sa imi montez astazi farurile.

                      Le-am pus, cu mici, foarte mici modificari la fire, iar cu ocazia asta, ii multumesc special domnului doctor electronist mcm022006 pentru operatia chirurgicala (faciala) facuta.


                      Vin foarte frumos si lumineaza bine. deseara sa vad daca sunt deja reglate, daca nu, la service cu ea.


                      Acum modificarile vor lua o pauza pentru cel putin o luna, pana cand mai vin iar bani. Pana atunci, doar chestii minore.
                      Attached Files
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        Bravooo....faorte frumos iti sade...Sa le porti cu placere...
                        Si sigur iti trebuie si xenon....toate la timpul lor.
                        Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                        Comment


                        • #57
                          Daca dau stopurile cum ti-am zis, vine si ala.


                          Mersi mult.

                          Uitai sa specific, multumiri redzonetuning si cristi3775 pentru marfa ;)
                          sigpic

                          Comment


                          • #58
                            S-a mai inserat si am mai facut 2-3 poze. Se vad superb pe noapte, dat nu sunt reglate :|. Scuze pentru claritatea pozelor, dar eram in graba. O sa mai fac ;)
                            Attached Files
                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              sa te bucuri de investitie, s-a schimbat radicat aspectul loganelului. Desi nu costa o avere, ai putea sa le treci pe casco, pentru orice eventualitate. Nu o sa te coste mult rata.
                              Sa vina xenonul, nu?

                              Comment


                              • #60
                                Frumoasa miscarea cu farurile si stopurile!
                                Ideea e ca s-au chinuit sa le monteze!Nu era neaparat nevoie sa fie data bara de tot jos!
                                Eu cand le-am montat pe primele(si categoric si acum) am desfacut doar partea de sus(restul e elastic)!
                                Oricum.....bravo si.....baga mare'!!!!
                                aham......Restul e LOGAN


                                http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google