Br-28-agm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Multumesc amandurora.

    @sorin_pss, merge facuta chestia asta? sa zic la casco ca le-am cumparat? da-mi te rog un pm si explica-mi ce trebuie sa fac.
    sigpic

    Comment


    • #62
      Cred ca a vrut sa zica sa te duci tu sa le pozeze cei de la casco pentru o eventuala(si de altfel nedorita) chestie!
      sorin_pss am zis bine?
      aham......Restul e LOGAN


      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

      Comment


      • #63
        foarte foarte misto si unele si altele! abia astept sa le montez si eu pe ale mele!!! ai mai pus pe la incheieturi silicon?
        sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

        Comment


        • #64
          Nu are silicon in nici un loc. CUm mi le-a dat asa le-am pus.


          Partea prosta ese ca trebuie reglate, si nu stiu unde...
          sigpic

          Comment


          • #65
            IAMAGI,ai pm.Sper ca intelegi in mare
            @sibianul - exact, pentru a le asigura, da, trebuie sa le faca poze pe masina, ca dovada, alaturi de actele doveditoare (bon, factura- cat au costat)

            Comment


            • #66
              Si uite si niste poze de la intalnirea de astazi si unele imediat dupa. Am facut sa vedem cum se vede pe noapte.


              Si sa se mai mire o data KeanuRev, nu sunt reglate. Sper sa le regleze la service.
              Attached Files
              sigpic

              Comment


              • #67
                arata bine !bafta la tunning!

                Comment


                • #68
                  nu inteleg dc mai folosesti becul de la pozitii daca ai angel ?? Parerea mea e ca ar trebui dat jos! Numai bine
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • #69
                    faine de tot antreb eu maine la servis daca le regleaza si dai tot anainte cu tunimgu un sistem audio

                    Comment


                    • #70
                      foarte fain farurile. Bafta in continuare. Noaptea cum se vede drumul cu becurile halogen? E mai bun decat cu farurile/becurile stock ?

                      Comment


                      • #71
                        de reglat incearca la un service care au aparat de ala! e vreo 10 lei de reglat! bafta in continuare! oare se pot regla..?
                        sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                        Comment


                        • #72
                          hai sati dau o veste buna la revizie merge si cu faruri si stoape tuning si de reglat le poti regla la ei am vorbit cu baietii si sefu de la servis

                          Comment


                          • #73
                            Sa le iau in orgine.

                            @tica eugen, mersi mult. vor mai astepta urmatoarele modificari, ca am cirza in buget.

                            @thejock3r le pun pentru ca daca nu le-as fi pus se vedea gol acolo, ceea ce era cam urat. sper sa gasesc un bec sau un led mai mititel in aceeasi noanta cu angel eyes-urile si pana atunci le las asa.

                            @kovy si becurile stock aveau halogen. pentru astea astept, poate fac niste banuti de un xenon. inca nu le-am reglat, KeanuRev le are reglate.

                            @lucialina mersi mult. deci merg reglate (au niste suruburi pentru fiecare bec deci pot fi reglate)

                            @dobre stefan - sistem nu imi pun ca imi micsoreaza portbagajul si nu o sa mai pot sa pun ce este ami important. mersi mult pentru informatia cu service-ul vorbim pe mess.


                            Astazi kiss-ul nu este acasa, l-am trimis cu nevasta la munca. Va veni pe noapte si vreau sa vad daca bat urat farurile.
                            sigpic

                            Comment


                            • #74
                              nu ai pentru ce! eu i-am intrebat pe baietii de la Piatra Neamt si ei mi-au zis ca se pot regla! abia stept sa le pun si eu pe masina!!! bafta in continuare!
                              apropo de becurile pentru pozitii: vezi ca au tot ei becuri ptr pozitii in culoarea cerculetelor! eu de la ei am comandat!
                              Last edited by lucialina; 9 February 2009, 16:13.
                              sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                              Comment


                              • #75
                                acum spui o sa caut prin oras pe la mine. poate gasesc ceva de genul ala.
                                mersi mult
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google