Br-28-agm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sa nu cumva sa vii la intalniri cu uscator de rufe. cauta ceva frumos, finut, poate de la pilot, dacia, vezi tu
    sigpic

    Comment


    • nu...

      nici de la pilot nu se potrivesc pe a mea, nici de la dacia.

      am gasit ceva, dar sa vedem cand il iau, cand il vopsesc si cand il montez.
      sigpic

      Comment


      • cadouri

        Azi e ziua cadourilor - sau asa trebuia sa fie.

        kissu a primit de la vandiesel un eleron de portbagaj care trebuie vopsit. multumesc vandiesel recomand.

        rebuia sa ii pun si stickere cu logan cup, sunt facute, dar nu stiu daca sa le mai pun . nu ma lasa sotia si parca nici nu prea mai am bani...

        poze cu eleronul diseara.
        sigpic

        Comment


        • Iata si cateva poze pe fuga. Voi mai face ca ma gandeam sa il fac negru, sau ceva gen culoarea asta... ar mai iesi inca un contrast.


          Ce ziceti cum ar da mai bine? alb sau negru?


          O sa incerc sa fac o poza de la distanta, poate reuseste cineva sa o modifice, sa vad diferent aintre alb si negru
          Attached Files
          sigpic

          Comment


          • frumos tare "cadoul".....sa il porti cu placere. parerea mea..lasa-l negru. Iese in evidente.
            Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

            Comment


            • e albastru mineral

              trebuie vopsit oricum, are niste dunci albe, cum l-am desfacut... a fost pus in 5-10 straturi de folie cu bule.
              sigpic

              Comment


              • Am ma pus 2 poze. as ruga, daca poate si vrea cineva, sa imi faca si mie doua variante: una cu eleronul negru lucios, una negru mat si alb. nu stiu ce culoare sa il fac.

                multumesc.
                Attached Files
                sigpic

                Comment


                • daca ai de gand sa vopsesti si partea neagra de la bara spate....ai putea sa-l faci alb...dak o lasi asa.....fal negru

                  Comment


                  • asta ma gandeam si eu... iese contrast...

                    acum nu stiu cum se vede mai bine: cu negru lucios sau mat.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ar da bine indiferent daca e lucios sau mat....poti sa-l faci mat ca e la moda...cum crezi tu ;)

                      Comment


                      • mie mi-ar place sa fie la culoarea masinii..dar e vb doar de gusturi !
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • At trebui sa vopsesti, dupa parerea mea , in alb si eleronul si bara!!!!
                          Cred ca ar fi super!!!
                          Bafta!
                          aham......Restul e LOGAN


                          http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                          Comment


                          • sibieneeeeee ma uimesti asa e..o idee foarte buna - nu trebuie sa iasa eleronul in evidenta ci toata masina ;)
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • intr-adevar asa este.

                              acum gusturile se discuta, ca nu stiu cum sa o fac sa se vada mai bine.

                              vreau sa vad o diferenta, dar nu ma descurc nici in photoshop si nici in paint.

                              bara nu o mai vopsesc integral, doar daca, si numai daca, o sa ii pun ceva de ph2. daca nu, asta imbratraneste.


                              in seara asta am fost la o plimbarica prin oras si pe la margine. mi-au facut cu ochiul mai multe logane: ba aveau toba sport, ba stopuri cu led, ba prelungiri la bari(dar astea nu au ce cauta la mine) ba faruri cum are jocker...

                              asta e, pauza momentan. si asa s-a suparat sotia pe mine ca am cumparat si eleronul, desi promisesem ca nu ii mai pun nimic pe masina.


                              oricum, cat am fost prin oras, am facut de ras un 1.5 de 85 cp - pe centura, nebunul mi-a iesit in fata si viteza. am trecut pe langa el cu 160 (pe bord) si a urmat un sens giratoriu, dupa care am lasat-o la 120. ei bine, vine nebunul din spate sa ma depasesca, si vezi viteza ce urcam eu podul cu 140 pana am coborat cu 160 si am trecut iar pe langa el (dar culmea era ca trebuia sa fac stanga sa intru pe strada si nu am mai facut ca nu aveam cum sa franez in 50 de metri si sa ii tai si fata omului) iar la urmatoarea intersesctie, trece pe langa mine (dupa 15 secunde dupa ce ma oprisem) si imi face semn sa fiu mai atent
                              sigpic

                              Comment


                              • usurel iamagi...frumos eleronul!
                                MiNnRuZ

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google