Br-28-agm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Frumoasa masina dau bine stoapele alea pe ea... jantele lasa-le asa nu le vopsi dau mai bine! Bafta!

    Comment


    • Alexe iale inapoi ca le iau ieu de la tine si promit sa le las albe,gicu le face negre ca am vb cu el aseara pe mess asa ca iale pana nu se apuca de ele
      Logan PH2 - 1.6,16v
      Logan PH1 - 1.6 MPi

      Comment


      • le ciuningeste , gume negre + jante negre = cah
        fa`le domne verzi fosforescent

        Comment


        • )

          Nu nu, mov sau roz ca e la moda
          sigpic

          Comment


          • te doare capu` ? ) cum sa faci jantele alea negre ? lasa-le albe pe a ta dau perfect albe

            Comment


            • ee sa nu zici ca nu tiam dat stoape frumoase si ieftine...arata bine pe alb.
              sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

              Comment


              • orange nare nimeni si arata si bine pe alb
                tine-o tot asa
                Attached Files
                sigpic
                Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
                http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

                Comment


                • Asta e culoarea potrivita apucate de treaba gicule
                  Logan PH2 - 1.6,16v
                  Logan PH1 - 1.6 MPi

                  Comment


                  • @Laur-ZCL, nu am luat oglinzile pentru ca banii i-am investit in altceva intre timp. Tu vrei sa-mi iei jantele ma? Legat de culoare, nu am de gand sa le vopsesc si in orice caz, nu le fac portocalii Nu am nimic portocaliu pe masina, ar da ca nuca-n perete.

                    @savoiu_rf 82, folia nu e o prioritate.

                    @Alex_MIU )) Deci, de frica sa nu raman fara ele, raman asa )

                    @Narcisuc20, nu le vopsesc .

                    @Mishu, sa stii ca ma durea acu vreo 2 zile

                    @florin_dnf, sar'na pentru stopuri!

                    @lau911, or fi frumoase portocalii, dar nu pe masina mea .
                    sigpic

                    Comment


                    • daca te vad cu ele vopsite eu vin la tine si cu un spray ti le fac albe...

                      Comment


                      • Razvane, sa alegi un alb frumos si sa-i dai si o mana de lac dupa

                        Astazi am reusit sa montez arcuri h&r. Nu am mai facut poze ca nu se vede foarte clar diferenta. Nici la duritate nu am simtit ceva special, fiind deja obisnuit cu arcuri tari. Masina arata... oribil Are zapada amestecata cu noroi pe ea .

                        Multumiri: Alex_MIU, mare om -> fara el, si acum avea vogtlandurile pe masina.
                        Multumiri: Eu4yas, arcuri la pret exceptional, exact cum mi-a zis.

                        Am uitat sa mentionez, arcurile astea sunt la a 3a masina Au fost pe masina lui Th3Jocker si a lui Eu4yas. Sper sa ramana acum doar pe AGM
                        sigpic

                        Comment


                        • felicitari nenea pt upgrade ! ...o poza ceva ?

                          amortizoarele sunt stock, nu ?
                          Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                          Comment


                          • Imi e rusine sa fac poze la cum arata .
                            sigpic

                            Comment


                            • Sa fii sanatos si sa le rulezi cu placere!

                              Iti urez toate cele bune!
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by iamagi View Post
                                Razvane, sa alegi un alb frumos si sa-i dai si o mana de lac dupa

                                Astazi am reusit sa montez arcuri h&r. Nu am mai facut poze ca nu se vede foarte clar diferenta. Nici la duritate nu am simtit ceva special, fiind deja obisnuit cu arcuri tari. Masina arata... oribil Are zapada amestecata cu noroi pe ea .

                                Multumiri: Alex_MIU, mare om -> fara el, si acum avea vogtlandurile pe masina.
                                Multumiri: Eu4yas, arcuri la pret exceptional, exact cum mi-a zis.

                                Am uitat sa mentionez, arcurile astea sunt la a 3a masina Au fost pe masina lui Th3Jocker si a lui Eu4yas. Sper sa ramana acum doar pe AGM
                                Cu placere nenea noi sa fim sanatosi ma bucur ce te-am cunoscut.Toate cele bune!!
                                sigpic

                                IL 1 3 MIU

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google