Loganul Meu (1.4 Cu Multi Km)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • New new new ! :d
    Attached Files

    Comment


    • Va doare la basca))
      AG 16 Y M A

      Comment


      • Full sa fie, si va mai fi! Integrat in bord asaa.
        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

        Comment


        • tipic taximetristilor
          sigpic
          Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

          Comment


          • Daca motorul nu merge macar dvd sa ai ca sa iti omori timpul cand ramai in pana .
            sigpic

            IL 1 3 MIU

            Comment


            • pana urca a doua de la 4500 la 6000 mii de ture se uita la un film alea alea )))
              sigpic
              Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
              http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

              Comment


              • Cati km are acum masina?

                Comment


                • Ultimul tiuning pe anul acesta! Pozitii noi, smecheriee... si nu trage. Nu regret ca am dat jantele absolut deloc. Mult mai bine cu table, sau 15" in general.

                  Are 230.157 km. in momentul actual.
                  Attached Files
                  4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                  Comment


                  • te astept la start cand esti pregatit
                    Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                    Comment


                    • DNY mai ai de mancat ... o sa fie peste tine

                      Comment


                      • Alexei, chiar sunt curios cum trage un 1.4 la "vechimea" asta.
                        Am mers acum cateva zile cu un 1.6 16v, destul de "calarit", avea 350.3xx km... ca si senzatie, se simtea ca intre 1.4 - 1.6.
                        If it ain't broke, don't fix it!

                        Comment


                        • Originally posted by - Geo - View Post
                          credeam ca esti lider printre taxiurile pe care le stiam eu, la kilometri...dar, sambata am avut unu logan 1.6 din 2005 cu 544.000 km la bord, de la 90.000 km pe gpl...doar consumabile, electromotor schimbat si acum l-a lasat alternatoru...io cred ca pana la urma o recarosez si o las mostenire la copii )
                          da.. io am 283.476 si fratimiu 403 489 km din 2006 cu gaz din fabrica si numai zice nimik.
                          www.loganclub.ro/forum/member.php?u=33004

                          Comment


                          • cristyan86

                            ai schimbat ceva la masina a 400 de mi pe gaza marefer in motor
                            vopsitorie preturi bune

                            Comment


                            • @Cosmin: trebuie sa ne dam odata, a mea vs. VBT, chiar daca VBT-ul nu e remapat, sunt curios de starea motorului meu asa ca idee. Sa vina calduraa of.

                              Cumpar fix ce nu-mi trebuie... Pioneer DEH-2400UB nou-nout, functii I-Phone, I-destule ce mai exista, iesire subwoofer, iesire USB, tema luminilor este alb cu rosu fiind un criteriu fundamental de achizitie iar in rest cam tot ce au celelalte casetofoane, pe scurt ma "bate" in reglaje si functii... am eu ce am cu Pioneer sau Alpine.

                              In fine, nu vreau discutii despre calitatea cd-player-ului ca puteam sa iau nu stiu de care mai nu stiu cum, e o chestie monotona si inutila parerea mea, sa ai muzica in masina, nu stiu ce a fost in capul meu.

                              Ete' dracia!
                              Attached Files
                              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                              Comment


                              • Fail .... Ai o atractie pt chesti inutile ))... Dale dreaq , fa- o sa TRAGA
                                sigpic
                                Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
                                http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google