Loganul cu care ma mandresc CJ 47 MRM

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • fast , vezi ca vio cu jantele alea iti cumpara kitul...o zic fara suparare.

    Comment


    • Originally posted by CataFOF View Post
      fast , vezi ca vio cu jantele alea iti cumpara kitul...o zic fara suparare.
      Pune te rog o poza cu moodelul de jante si spune-mi ce model sunt ca poate ma inspira si pe mine si scap de critici la adresa jantelor mele.
      Multumesc.
      sigpicFast&Furious
      Team CSR
      Logan Club CLUJ

      Comment


      • deci
        1.cred ca jantele sunt evo corse pe 17" (doar cred)
        2.ma multumesc cu loganu` stock decat cu un logan ca al tau

        Comment


        • Salut, daca tot ai facut investitia asta cu kitu de ce nu pui si arcuri sport ? nu zice nimeni ca trebuie hr sunt altele care coboara 30 mm fata spate ,jate cum ziceai pe 17 si atunci ar fi completa cu un look fast, oricum si asa nu poti merge pe drumuri cu cratere... E doar o parere...

          Comment


          • regalcobra, citteste te rog topicul si vei avea raspunsurile la intrebarile tale!

            Cel mai bine ar ifi sa cititi mai intai topicul, pentru a va edifica cu privire la anumite chestiuni!
            aham......Restul e LOGAN


            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

            Comment


            • am si eu niste intrebari serioase la care doresc un raspuns la fel de serios, daca se poate, desigur..
              1. care este rolul eleronului? tinand cont ca masina este dotata doar cu un motor de 1.5 litri care dezvolta o putere, sa zicem, cu neajunsuri, dupa standardele de azi, deci nu are nevoie de elemente care sa o tina lipita de asfalt.
              2. de ce ai ales sa pui kitul inaintea unui sistem de suspensie cel putin adecvat pentru stilul de tuning pe care doresti sa il abordezi?
              3. daca doresti sa fii original, de ce ai ales un kit deja existent, care nu poate fi considerat unicat atata timp cat se gaseste la vanzare pentru orice doreste, si nu ai creat un kit de la baza, unicat pentru masina ta? asta si in ideea ca loganul este o masina cu o caroserie, sa zicem, inalta si nu se preteaza la astfel de kituri agresive, fiind totusi un model compact.
              4. cine poate sa te critice? tinand cont ca cei care admira masinile tunate sunt ori neavizati ori pasionati de auto, in speta ca cei de pe forum, unde ai prezentat masina pentru vazul tuturor.
              intreb asta in cunostinta de cauza a ceea ce inseamna tuning si modificari auto si dupa ce m am uitat foarte bine in ograda mea
              sigpic

              Comment


              • -Poate sa ma critice oricine dar cu bun simt si fara sa jigneasca.
                Accept sfaturi de la cunoscatori nu de la copii care conduc in vise sau fac tuning virtual.


                post moderat:
                nu mai cinta postul anterior
                Last edited by crististreulea; 25 September 2010, 22:53.
                sigpicFast&Furious
                Team CSR
                Logan Club CLUJ

                Comment


                • daca nu doresti sa raspunzi e alegerea ta mult noroc in continuare.
                  sigpic

                  Comment


                  • mie unul imi place masina DAR i-ar sta mult mai bine cu alte jante, a inteles omul ideea cu jantele si cred ca este de acord, poate am gusturi proaste, dar kitul asta mie unul imi place, ii trebuiesc jante ce-i drept dar sunt sigur ca impedimentul asta se va rezolva pe viitor.
                    Last edited by crististreulea; 26 September 2010, 10:53.
                    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                    Comment


                    • Imi pare rau ti-am raspuns dar se pare ca afost sters raspunsul.
                      Last edited by crististreulea; 26 September 2010, 10:53. Reason: Automerged Doublepost
                      sigpicFast&Furious
                      Team CSR
                      Logan Club CLUJ

                      Comment


                      • Domnilor! Fac apel la maturitatea voastra si cer sa va linistiti. Discutiile astea acide nu fac bine nimanui.
                        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                        Comment


                        • Originally posted by xxxgeoxxx View Post
                          am si eu niste intrebari serioase la care doresc un raspuns la fel de serios, daca se poate, desigur..
                          1. care este rolul eleronului? tinand cont ca masina este dotata doar cu un motor de 1.5 litri care dezvolta o putere, sa zicem, cu neajunsuri, dupa standardele de azi, deci nu are nevoie de elemente care sa o tina lipita de asfalt.
                          2. de ce ai ales sa pui kitul inaintea unui sistem de suspensie cel putin adecvat pentru stilul de tuning pe care doresti sa il abordezi?
                          3. daca doresti sa fii original, de ce ai ales un kit deja existent, care nu poate fi considerat unicat atata timp cat se gaseste la vanzare pentru orice doreste, si nu ai creat un kit de la baza, unicat pentru masina ta? asta si in ideea ca loganul este o masina cu o caroserie, sa zicem, inalta si nu se preteaza la astfel de kituri agresive, fiind totusi un model compact.
                          4. cine poate sa te critice? tinand cont ca cei care admira masinile tunate sunt ori neavizati ori pasionati de auto, in speta ca cei de pe forum, unde ai prezentat masina pentru vazul tuturor.
                          intreb asta in cunostinta de cauza a ceea ce inseamna tuning si modificari auto si dupa ce m am uitat foarte bine in ograda mea
                          uite ca nu a fost sters!

                          Comment


                          • Raspunsul a fost sters.
                            Cine l-a sters sa-l puna inapoi.
                            sigpicFast&Furious
                            Team CSR
                            Logan Club CLUJ

                            Comment


                            • mai raspunde o data chiar sunt curios
                              " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                              Comment


                              • Originally posted by xxxgeoxxx View Post
                                am si eu niste intrebari serioase la care doresc un raspuns la fel de serios, daca se poate, desigur..
                                1. care este rolul eleronului? tinand cont ca masina este dotata doar cu un motor de 1.5 litri care dezvolta o putere, sa zicem, cu neajunsuri, dupa standardele de azi, deci nu are nevoie de elemente care sa o tina lipita de asfalt.
                                2. de ce ai ales sa pui kitul inaintea unui sistem de suspensie cel putin adecvat pentru stilul de tuning pe care doresti sa il abordezi?
                                3. daca doresti sa fii original, de ce ai ales un kit deja existent, care nu poate fi considerat unicat atata timp cat se gaseste la vanzare pentru orice doreste, si nu ai creat un kit de la baza, unicat pentru masina ta? asta si in ideea ca loganul este o masina cu o caroserie, sa zicem, inalta si nu se preteaza la astfel de kituri agresive, fiind totusi un model compact.
                                4. cine poate sa te critice? tinand cont ca cei care admira masinile tunate sunt ori neavizati ori pasionati de auto, in speta ca cei de pe forum, unde ai prezentat masina pentru vazul tuturor.
                                intreb asta in cunostinta de cauza a ceea ce inseamna tuning si modificari auto si dupa ce m am uitat foarte bine in ograda mea
                                Accept critici de la cunoscatori nu de la cei care critica jignind si inproscand cu noroi.
                                Last edited by crististreulea; 26 September 2010, 10:54.
                                sigpicFast&Furious
                                Team CSR
                                Logan Club CLUJ

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google