Loganul cu care ma mandresc CJ 47 MRM

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by gmv97 View Post
    Orice filtru sport ajuta ....nu foarte mult dar ajuta
    Din cate stiu K&N sunt cineva in lume in domeniul filtrelor de aer, sunt sigur ca filtrul o sa-si faca treaba.
    sigpicFast&Furious
    Team CSR
    Logan Club CLUJ

    Comment


    • Frumoasa si desteapta achizitie pe termen lung!
      Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

      Comment


      • Multumesc Vic, marti cred ca vor urma un set de 4 cauciucuri si intr-un timp foarte scurt un set de arcuri sport.
        sigpicFast&Furious
        Team CSR
        Logan Club CLUJ

        Comment


        • scapa de bandourile ca nu si mai au locu si din ce vad din poze, jantelor le ar trebui putin retus ca sa fie cu adevarat de show ..
          sigpic

          Comment


          • Pentu jante o sa urmeze o cosmetizare dupa care sunt sigur ca o sa arate perfect, despre eliminarea bandourilor nu stiu ce sa zic, eu inca consider ca-si au rostul lor si deocamdata raman acolo.
            sigpicFast&Furious
            Team CSR
            Logan Club CLUJ

            Comment


            • Acum arata intr-adevar bine!

              Acum, pot spune ca pe fata ar trebui distantiere - evazarile aripilor sunt fooarte mari si pe fata nu arata prea bine nici macar cu 8J. Niste distantiere ar rezolva problema (in plus, mai stabila masina).

              Si, pot spune ca incep sa ma indoiesc de cum va arata masina cu arcuri . Stiu ca o sa zica multi ca zic tampenii, dar din ce vad eu, kitul, in partea de jos este drept. Cand o sa o lasi jos nu ca arata ca si cum caroseria imbraca roata (aceeasi distanta peste tot) ci se va vedea putin aiurea ca e drept in partea de jos. Vei intelege cand pui arcurile (am vazut si eu la a mea ca se strica proportiile cand nu sunt barele originale). Oricum, cred totusi ca va arata foooarte bine si cu arcuri, in ciuda micilor inconveniente.

              Deci, pana acum e bine .


              PS: cat te-au costat franele?
              sigpic

              Comment


              • in sfarsit....pot sa zic ca arata bine cu jantele alea

                PS:vezi ca numaru` de spate e putin stramb ;)

                Comment


                • Originally posted by iamagi View Post
                  Acum arata intr-adevar bine!

                  Acum, pot spune ca pe fata ar trebui distantiere - evazarile aripilor sunt fooarte mari si pe fata nu arata prea bine nici macar cu 8J. Niste distantiere ar rezolva problema (in plus, mai stabila masina).

                  Si, pot spune ca incep sa ma indoiesc de cum va arata masina cu arcuri . Stiu ca o sa zica multi ca zic tampenii, dar din ce vad eu, kitul, in partea de jos este drept. Cand o sa o lasi jos nu ca arata ca si cum caroseria imbraca roata (aceeasi distanta peste tot) ci se va vedea putin aiurea ca e drept in partea de jos. Vei intelege cand pui arcurile (am vazut si eu la a mea ca se strica proportiile cand nu sunt barele originale). Oricum, cred totusi ca va arata foooarte bine si cu arcuri, in ciuda micilor inconveniente.

                  Deci, pana acum e bine .


                  PS: cat te-au costat franele?
                  Multumesc de aprecieri.
                  Ramane de vazut cum v-a arata masina dupa montarea arcurilor si daca va fi necesar se vor face atunci eventuale ajustari.
                  Discurile de frana au fost 640 Ron iar placutele si lichidul de frana au fost gratis, deci pot spune ca pachetul discuri +placute+lichid de frana a costat 640 Ron.

                  Originally posted by MishuRS View Post
                  in sfarsit....pot sa zic ca arata bine cu jantele alea

                  PS:vezi ca numaru` de spate e putin stramb ;)
                  Multumesc.
                  O sa vad care este problema la prinderea numarului pe spate si o sa o remediez.
                  Last edited by FastFurious; 10 October 2010, 05:37. Reason: Automerged Doublepost
                  sigpicFast&Furious
                  Team CSR
                  Logan Club CLUJ

                  Comment


                  • Felicitari pentru toate inbunatatirele si pentru efortul depus, arata SUPERB , dar evident ca mai sunt si invidiosi care spun ca ar vrea sa fie intr un anumit fel , ceea ce ai facut arata foarte multa pasiune si f. multa munca ,BRAVOO , a mi place , e perfecta. FELICITARI !!!

                    Comment


                    • In sfarsit ! Roti care se pupa bine cu bodykit -ul !
                      sigpic

                      Comment


                      • Am vazut masina la regionala de la cluj, cu noile modificari arat super.
                        ps. Drumuri uscate si fara gropi.
                        sigpic #

                        Comment


                        • Radu, este ok!
                          La exterior, eventual niste weitec-uri, s-o lasi putin mai jos....in rest baga mare la interior!
                          Poate o sa reusim sa ne intalnim sa vezi scaunele mele si daca e ok, poate reusim sa rezolvam cazul si pentru tine!
                          Bafta !!!
                          aham......Restul e LOGAN


                          http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                          Comment


                          • Originally posted by FastFurious View Post
                            Azi in sfarsit am avut timp sa mai mesteresc ceva la masina:
                            Ori aparatul de fotografiat nu reda bine culorile, ori filtrul tau de aer nu este bine impregnat. Cand il montezi trebuie sa fie rosu peste tot de la uleiul de impregnare...

                            Comment


                            • da, acu pot sa zic ca s-a schimbat in bine masina. pune-i macar weitec sa nu razi pamantul dupa aia si va fi ok masina !
                              " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google