Dragman-MyCar

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da...cam asa e...ala era un mail primit de la altii si am zis sa il pun aici pentru dezbateri...
    sigpic

    Comment


    • dragman eu acum am vazut in pozele tale :-? nivelul de apa din bol nu e cam sub limita?
      Interactive Design Lights & Sound <- click

      Comment


      • Nu este,e aproape de maxim...gradatiile nu sunt pana in gura bidonului sunt undeva pe la jumatate pt a avea si o parte de aer deasupra.
        sigpic

        Comment


        • mai e rezervata? nu de alta dar e deja "seara"

          Comment


          • Originally posted by dsign View Post
            Ce scrie mai sus este fals de tot pe strada...

            Cel putin in Romania, inca mai merge faza cu vorba buna si atins orgoliul agentului. Cat timp ii vorbesti pe un ton adecvat, politicos, iti recunosti greseala si promiti din suflet ca nu se vaa mai repeta (eventual promiti si cu ceva foaie bagata in talon, in functie de gravitatea faptei), ai sanse sa scapi cu un simplu avertisment verbal. In rest, sa traiasca rudele/vecinii/prietenii politisti, pe care-i putem suna in miez de noapte sa ne scape de amenda...

            ai lovit la fix... daca e pana la o adica... tot te scoate vinovat cu ceva si cade militia in picioare... pana atunci vorba buna are o sansa...
            "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

            Comment


            • @andu_4all-astept si eu un raspuns si te anunt de indata...
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Dragman View Post
                Astazi s-a muncit la montarea unui subwoofer la colegul Spirea Robert,si la montarea unui nou kit de cabluri la mine.
                Originally posted by Dragman View Post
                In weekend s-a mai bibilit cate ceva-fixat statia de spatar si aranjat fierele,schimbat bucsele de la maneta schimbator-Merci Cata Fuguletz !!!,spalat tapiseria la scaunul soferului deocamdata....urmeaza si celalalt......
                Azi la ce s-a mai muncit,bibilit,a??

                Comment


                • am inteles ... dar speram ca e pe timp

                  Comment


                  • Nu am primit niciun raspuns deci consider ca nu s-a dorit achizitionarea ei.E din nou la vanzare...andu_4all e disponibila...
                    Sorine,s-a mai lucrat la asta...
                    Attached Files
                    sigpic

                    Comment


                    • ieeee ... sa imi dai un pm .. unde ne vedem ..maine... ca o cumpar

                      Comment


                      • hai ca tu chiar n-ai ce face

                        ce bani ieie farurile alea ?
                        sigpic

                        Comment


                        • Cata,semnalele sunt pentru altcineva...farurile au fost doar ca suport pt teste.Farurile alea vor intra curand la vanzare dupa ce le mai bibilesc putin.
                          Attached Files
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Dragman View Post
                            ...Sorine,s-a mai lucrat la asta...
                            nu pot decat sa zic...WOW, WOW, WOW

                            Comment


                            • Dragman,,tu frate reinventezi becurile la logan,,ii pui peste tot LEDURI,LEDURI si iar LEDURI.
                              Cred ca astia de la dacia o sa scoata loganul in serie cu leduri de fabrica decat cu becuri daca intra pe aici sa vada ce faci tu,,,apropo cea ce faci e bestial/criminal de belea de belea de misto!
                              Bafta in continuare!

                              Comment


                              • Merci de urari Mariane!bafta si tu in ce ti-ai propus sa bibilesti!

                                Cateva poze cu statia noua fixata in portbagaj langa cea veche si o rearanjare a cablurilor...au disparut sunetele parazite...
                                Attached Files
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google