PH-87-MCV Rullz !! ( Castigator Campionat Best MCV editia 2012 )

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • MihaitzaMCV
    replied
    @maestrupiersic - Eu m-am facut destul de bine inteles .. eu nu compar masina mea cu KYS`ul decat intr-un anumit fel .. ca vreau ca masina mea sa fie etalon printre MCV`uri , cum e KYS`ul printre berline .. in legatura cu PSS habar nu am ce zici .. daca iti place tie PSS`ul e treaba ta .. nu vreau eu sa te conving pe tine altceva .. gusturile nu se discuta .
    Si ca apropo .. chiar daca ziceam ca o sa arate mai bine decat KYS`ul , nu ai tu dreptul sa imi zici mie ca masina mea , muncita de mine , platita de mine nu arata mai bine decat KYS`ul .. chiar daca era si cheala .. stock . Ca si chestie , unii dintre noi muncesc ptr masinile lor , nu le primesc de la parinti .. eu unul respect pe oricine tine la masina lui .. si nu o sa ma vezi pe mine vreodata ca fac vreo comparatie intre diferite masini . Dar cand o sa mai cresti si o sa fii pe picioarele tale poate o sa iti dai seama ce inseamna respectul si bunul simt .


    @nicu_rcn - culoarea o sa ramana tot rosu alfa 130 .. am avut niste dubii , dar o sa pastrez culoarea asta

    Leave a comment:


  • nicu_rcn
    replied
    daca a ajuns la ghetto, asa cum si tu ai spus, a intrat pe mana profesionistului, deci si daca ai vrea tu nu o sa iasa ceva urat!
    la sfarsit o sa.i schimbi si culoarea?

    Leave a comment:


  • maestrupiersic
    replied
    Stai linistit , calmeaza-te nu am zis cu rautate. Cica... tie iti place mai mult decat mie . Doamneeeee.... Daca bati apropo la PSS da... imi place PSS mai mult. Ai ceva impotriva? Doar am intrebat pentru ca modul in care tu te-ai exprimat pe mine m-a dus cu gandul ca masina ta o sa arate mai bine ca KYS, ceea ce e aproape imposibil.

    Leave a comment:


  • MihaitzaMCV
    replied
    Mersi Fane

    Leave a comment:


  • FANE_CLK
    replied
    Felicitari , super tare

    Leave a comment:


  • MihaitzaMCV
    replied
    Mersi .. pragurile le-am facut la Ghetto Tuning , masina este inca acolo ca urmeaza modificari la bari si alte alea .. iar ca pret pragurile m-au dus undeva la 160 sau 170 e euro ..

    Leave a comment:


  • cipo
    replied
    masina este deosebita,pragurile sint marfa rau ,ce sa zic,SENZATIE,felicitari! Apropo(s),cit te-au costat pragurile si unde le-ai facut?

    Leave a comment:


  • MihaitzaMCV
    replied
    @maestrupiersic - cred ca m-am facut destul de bine inteles .. sa arate mai bine ca inainte .. eu nu sunt pupincurist , dar singurul Logan care il consider fara defect este al lui Cosmin .. si crede-ma ca mie imi place mai mult masina aia decat iti place tie .. imi place si masina mea ca este a mea , dar a lui Cosmin e etalon ptr mine .
    @nicu_rcn - da .. am ajuns in ghetto .. si anul trecut aceiasi intentie am avut-o , dar m-am grabit .. nu regret , dar acum stiu ca masina e pe mana unui super-profesionist
    @Mishu - trebuie sa-i placa )
    @Razvan05 - incet-incet incep sa se aseze lucrurile si sunt sigur ca o sa iasa cat mai perfect pana la sfasit .. si stai linistit .. lui Cosmin i se datoreaza prea multe lucruri care le-am facut la masina
    @barbuoctav - mersi , oricum nu am de gand sa dau inapoi
    @faraonw - mersi frumos
    @gabitzu-boss - gand la gand cu bucurie .. culoarea e Rosso Alfa 130 si tot culoarea asta o sa ramana in continuare pe masina
    @Thejock3r - multumesc frumos ptr tot ajutorul care mi l-ai dat si ptr ca m-ai suportat :P , daca nu erai tu ........................
    Oricum ce sa zic .. mare om , mare caracter

    @B-53-SDP - multumesc frumos .. ma bucur ca iti place
    @hmv86 - abia astept sa imi vad masina gata si poate are timp nenea Cosmin si de o sedinta foto cu mine .. atunci sa vezi
    @Dany_DNY - ma bucur ca iti place
    Last edited by MihaitzaMCV; 1 March 2012, 09:15.

    Leave a comment:


  • Dany_DNY
    replied
    Frumos, imi place !

    Leave a comment:


  • hmv86
    replied
    Originally posted by Thejock3r View Post
    eu stiam masina dinainte de a o sti Mihaita
    ca si modificari pana acum:
    -eliminat bandouri
    - eliminat semnalizari laterale
    - eliminat yale
    - executat praguri custom

    cateva poze si de la mine...
    doua rosii suparate, una mai frumoasa ca alta

    Leave a comment:


  • B-53-SDP
    replied
    Frumos imi place. O sa arate bine rau la final. Felicitari !

    Leave a comment:


  • Thejock3r
    replied
    nu se face asa ceva ;) Ce am enumerat eu a fost ceea ce se vedea si din poza lui...

    Leave a comment:


  • RAZVAN-005
    replied
    mihaitaaaa ... iti da in vileag planurile )

    Leave a comment:


  • Thejock3r
    replied
    eu stiam masina dinainte de a o sti Mihaita
    ca si modificari pana acum:
    -eliminat bandouri
    - eliminat semnalizari laterale
    - eliminat yale
    - executat praguri custom

    cateva poze si de la mine...
    Attached Files

    Leave a comment:


  • gabitzu_boss
    replied
    cel mai crima MCV! sati traiasca ! Ce culoare ai pe ea? Cum se numeste mai exact?>

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google