PH-87-MCV Rullz !! ( Castigator Campionat Best MCV editia 2012 )

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • MihaitzaMCV
    replied
    Masina am scos-o din Ghetto si am dus-o la vopsit .. o sa pun cateva poze din timpul modificarilor si maine cred ca revin cu poze cu produsul final ..
    Oricum am fost foarte multumit de calitatea lucrarilor .. a fost ireprosabil .
    Attached Files

    Leave a comment:


  • MihaitzaMCV
    replied
    @Andr33y4Kry - mai e putin .. sper sa faca senzatie

    Leave a comment:


  • YzyBoy
    replied
    nu e altu ca mcv-ul lui mihaitza,sincer e ''DEMENTIAL"
    culoarea imi place la nebunie,modificarile sunt la locul lor,multe inainte si frumoase mihai! asteptam poze cu el cand e FINISH cu ghilimelele de rigoare

    Leave a comment:


  • adicata2003
    replied
    Asta iti garantez. Niciodata. O sa ramana asa cum s-a nascut. Ce am modificat a fost numai piese si accesorii de origine (in afara de termometru din bord) Restul , jante, ornament bara fata, incalzire, oglinzi retrovizoare s.a. au fost toate originale. Urmatoarea faza cred ca o sa inlocui plansa bord cu una PH2. Tot originala. Pe afara nu o sa fac nicio modificare. Imi place asa cum e. Mult succes lui Mihai si tie la modificari.

    Leave a comment:


  • ciprianeduard
    replied
    Originally posted by MihaitzaMCV View Post
    Mersi nenea .. dupa gusturile lui nevasta-mea al tau e cel mai frumos al doilea MCV .. dupa al meu .. mult timp ma uitam prin oras sa vad MCV`ul ala alb .. iar in legatura cu intalnirile o sa mai discutam .. ca de la vara as vrea sa facem sambata seara intalniri .. dar mai e de discutat :P
    I-ti multumesc pentru apreciere ! si oricum tu MCV-ul meu il sti de mult , chiar de cand era 100% alb ca acum a mai scazut din procentaj .

    Originally posted by adicata2003 View Post
    Si al treilea cel mai frumos din Ploiesti este al meu. Glumesc!!! De fapt al meu e cel mai frumos MCV din PH nemodificat. Cu cele mai multe dotari.

    Apropo. Tare-s curios cum o sa iasa, si te astept pentru alarma. Abia se si mai incalzeste.
    Adicata cum adica nemodificat ? Toate dotariile alea sunt modificari ... ca nu a fost de fabrica asa si oricum pot sa fac pariu ca intr-o buna zi o sa o transformi si la exterior dar o sa fie surpriza....
    Last edited by ciprianeduard; 5 March 2012, 22:48. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • adicata2003
    replied
    Si al treilea cel mai frumos din Ploiesti este al meu. Glumesc!!! De fapt al meu e cel mai frumos MCV din PH nemodificat. Cu cele mai multe dotari.

    Apropo. Tare-s curios cum o sa iasa, si te astept pentru alarma. Abia se si mai incalzeste.

    Leave a comment:


  • MihaitzaMCV
    replied
    Si mie mi se pare interesant .. mai ales noaptea cand o visez gata ... hhmm .. suna un pic labil ))

    Leave a comment:


  • Andrei T
    replied
    Abia astept sa vad cum va arata in final. Pare interesant pana acum

    Leave a comment:


  • MihaitzaMCV
    replied
    Mersi nenea .. dupa gusturile lui nevasta-mea al tau e cel mai frumos al doilea MCV .. dupa al meu .. mult timp ma uitam prin oras sa vad MCV`ul ala alb .. iar in legatura cu intalnirile o sa mai discutam .. ca de la vara as vrea sa facem sambata seara intalniri .. dar mai e de discutat :P

    Leave a comment:


  • ciprianeduard
    replied
    Mihaitza oricum MCV-ul ramane cel mai tare pe Romania! Bafta la "next level" si abea astept sa vad ce minunetie a iesit.
    Ps. Scuza-ma ca nu ajung pe la intruniri dar pt mine e prea tarziu ora aia Duminica.... De obicei la ora ai sunt pe undeva si alcohool....

    Leave a comment:


  • MihaitzaMCV
    replied
    Mersi .. sincer si mie imi pare rau de MCV`ul tau .. chiar imi placea ..

    Leave a comment:


  • nairod
    replied
    offf..ce ma enervezi.....ma faci sa ma simt vinovat ca acum mcv ul meu e plin de noroi..cu suspensii stok si fara jante..si asa va ramane..glumesc..
    mult spor sigur va iesi ceva frumos..
    bafta

    Leave a comment:


  • MihaitzaMCV
    replied
    @geo_ultras - mersi frumos ptr aprecieri .. si da , o sa fie pe burta .. amortizoarele fata le-am luat si urmeaza sa le "tiganesc" pe cele de pe spate si sa tai din arcuri ..
    @nicu_rcn - ma batea gandul la un rosu mat .. de fapt pe nevasta-mea .. dar nenea Cosmin m-a convins ca e mai bine sa tin culoarea asta

    Leave a comment:


  • nicu_rcn
    replied
    adica....ce dubii? te batea gandul la o culoare ca a "vecinului" KYS?
    Hai sa vedem ce o sa iasa la final, dar, asa cum spui si tu cred ca va fi etalon pentru mcv.uri!

    Leave a comment:


  • geo_ultras
    replied
    mihaita abia astept sa o vad pe burta cum spuneai. felicitari, e deosbita

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google