PH-87-MCV Rullz !! ( Castigator Campionat Best MCV editia 2012 )

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sebi8ta
    replied
    telescoape pe spate ...doar de MCV... .cele de de pe berlina nu se potrivesc ..suta la suta ...iti zic din proprie experienta ..am incercat eu si nu se potrivesc deloc....deci cauta pe la dezmembrari...vezi pe forum la ana87..mai mult ca sigur are....in rest scriemi si mie pe pm. unde si cat costa sa intaresti amortizoarele..ca eu am dar nu am gasit prin brasov unde sa le fac.

    Leave a comment:


  • MihaitzaMCV
    replied
    Am primit inca o veste buna azi .. mi-am gasit gume 215/40 zr18 , dar maine o sa imi zica daca poate sa imi aduca si 215/35 zr 18 .. Oricum ar fi sunt fericit

    Leave a comment:


  • FANE_CLK
    replied
    Daca ai de unde sa faci rost pe spate , incearca de berlina , daca se potrivesc , cu ocazia asta aflu si eu

    Sau daca gasesti pe spate de MCV , incearca sa faci niste poze sa vedem ce diferente sunt..

    Dar pe fata sigur merg cele de berlina , ca am schimbat eu unul si era de berlina..

    Leave a comment:


  • MihaitzaMCV
    replied
    O sa ma interesez . Multumesc de informatie

    Leave a comment:


  • nairod
    replied
    salutare...slabe sansele sa gasesti ceva de mcv prin dezmambrari..eu iti sugerez ca la amortizoare sa incerci sa cauti de renault kangoo,,alea cred ca se potrivesc

    Leave a comment:


  • MihaitzaMCV
    replied
    @Fane_CLK - mersi de info
    @Logan_4_ever - nu as vrea tot semnalizare d-aia .. ca deja sunt plagiator .. as vrea ceva gen Mercedes sau VW

    Leave a comment:


  • Andrei T
    replied
    Eu iti sugerez asa ceva pentru semnalizari. Era cineva pe forum care vindea module din-acestea

    Leave a comment:


  • FANE_CLK
    replied
    Pe fata merg si amortizoarele de logan berlina

    Leave a comment:


  • MihaitzaMCV
    replied
    Am si eu nevoie de ajutor .. caut amortizoare fata/spate ptr MCV pot fi si stricate ca vreau sa le scurtez si sa le intaresc ! Am sunat pe la dezmembrari , dar nu gasesc de MCV
    Si inca o chestie .. caut o adaptare sau niste oglinzi laterale care sa aiba semnalizare in ele .. poate aveti vreo idee buna si ptr mine .
    Last edited by MihaitzaMCV; 19 January 2012, 19:50.

    Leave a comment:


  • MihaitzaMCV
    replied
    Pozele au fost doar un "teaser" .. vroiam sa vad ce reactie o sa aveti .. dar sper masina la anul sa fie cel putin atat de low

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google