PH-87-MCV Rullz !! ( Castigator Campionat Best MCV editia 2012 )

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • HOME-UCN
    replied
    Nici nu este nevoie de poze, in poze nu se aude. Sa il folosesti sanatos. Am reusit sa il montez si eu, se aude frumos, este ok.

    Leave a comment:


  • MihaitzaMCV
    replied
    Ultima achizitie de care sunt foarte mandru e un pachet audio de la mac Audio si anume Ultra BP Bass Pack(http://www.be-loud.ro/produse/Subwoo..._BP_Bass_Pack/) .. poze inca nu am facut ca abia l-am montat de o ora
    Iar vestea proasta e ca am refacut bara fata saptamana trecuta si deja am crapat-o un pic in partea de jos , dar o repar iar saptamana viitoare

    Leave a comment:


  • MihaitzaMCV
    replied
    Vreau sa le multumesc ptr voturi si tuturor celor care ma ajuta si m-au ajutat cu masinutza !
    @logan21cdc - mersi frumos
    @Octav - te astept azi la o cola si o samanta la stadion ;)

    Leave a comment:


  • barbuoctav
    replied
    ce joasa este, luni sunt la tine sa o vad live, felicitari domnu.sper ca nu te-ai suparat pe mine

    Leave a comment:


  • logan21cdc
    replied
    Super faina masina! Si jantele...fara comentarii!

    Leave a comment:


  • MihaitzaMCV
    replied
    @Thejock3r - Mersi frumos ptr tot .. nu am dat-o pana acum ca am mai avut niste probleme la directie , dar le-am rezolvat pe toate vineri . Sper ca saptamana asta sa o dau jos
    @PiciuX - roz candy zici ca e
    @RAZVAN-005 - am avut cateva dubii in legatura cu numarul , dar MCV cred ca i se potriveste cel mai bine .. si mai ales pe PH

    Leave a comment:


  • Thejock3r
    replied
    Uhhh..cat de bine poate sa arate cu anvelopele alea. Acum mai trebuie lasata si...ai incheiat treaba ! Felicitari pentru campionat !

    Leave a comment:


  • PiciuX
    replied
    maestre de ce ai vopsit-o roz ?))

    Leave a comment:


  • RAZVAN-005
    replied
    eeeee.... altfel te vede omul
    acum putem sa ne dam si noi mari ca cel mai tare MCV este cu numere de prahova

    Leave a comment:


  • MihaitzaMCV
    replied
    Pozeeeee ) .. vineri am facut unghiul de fuga si mi-am montat (in sfarsit) filtru de polen
    Attached Files

    Leave a comment:


  • R00By
    replied
    Salut te-am vazut de multe ori prin tgv. Masinuta este dementiala. Ultima data te-am vazut cand umflai rotile. Si te-am mai vazut langa banca in m3 la CEC bank asteptai pe cineva .
    Last edited by MihaitzaMCV; 23 September 2012, 10:47.

    Leave a comment:


  • MihaitzaMCV
    replied
    Originally posted by PrEsTiGe View Post
    215 53 18 ? 35 poate Hai cu poooozele!
    Scuze .. greseala mea .. nu am fost atent 215/35 ZR 18

    Leave a comment:


  • B-64-MVP
    replied
    pai asta si vrem mihaitza, poze nene poze !!!!!!

    Leave a comment:


  • PRESTIGE
    replied
    215 53 18 ? 35 poate Hai cu poooozele!

    Leave a comment:


  • MihaitzaMCV
    replied
    @Manolo KSJ - te-am salutat , dar am crezut ca nu m-ai vazut mersi frumos
    @danutzu_10 - eu cam toata saptamana sunt in targoviste , cand vrei imi dai un telefon si ne vedem la un cola si o samanta

    In ultimele saptamani am refacut bara fata , mi-am montat cauciucuri 215/35 ZR18 si pe spate , mi-am facut inele de centrare la jante , am schimbat boxele pe fata cu unele pe 16,5 (multumiri lui Sharky ptr inelele adaptoare) , am colantat consola centrala si airbag-ul pasager cu folie din imitatie de carbon , mi-am montat folie cu 5% vizibilitate si pe geamurile fata (multumiri lui Danni0) si cel mai important lucru masina are un numar nou de inmatriculare .. din pacate cablul de date de la telefon nu-l am la mine , dar o sa revin cu poze
    Very happy !
    Last edited by MihaitzaMCV; 21 September 2012, 17:34.

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google