PH-87-MCV Rullz !! ( Castigator Campionat Best MCV editia 2012 )

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • MihaitzaMCV
    replied
    Imi doresc air-ride .. si o sa imi montez pe masina .. dar momentan nu stiu sa spun cand .. vom vedea ..
    Pana una alta masina nu am mai scos-o de o saptamana din curte .. iar azi am facut-o frumoasa si i-am tras cateva poze
    Attached Files

    Leave a comment:


  • Narcisuc20
    replied
    "mcv-uri" e vorba depre audi a4, a6 avant passat break si imi imaginam cum ar dansa si o dacie mcv cu o asa suspensie! Singurul cu air ride complect pe logan indiferent de model e TheJok3r si sper ca tu sa il urmezi cu primul mcv cu air ride!

    Leave a comment:


  • MihaitzaMCV
    replied
    Multumesc .. sincer imi doresc air-ride si o sa pun pe masina , dar nu stiu cand .. ca e o investitie destul de mare .. ziceai ca ai vazut videoclipuri cu MCV`uri cu air-ride in Germania .. poti sa imi dai si mie linkuri ceva .. ca am cautat pe YouTube , dar nu am gasit nimic .

    Leave a comment:


  • Narcisuc20
    replied
    Wow la cat bantui eu pe forum cum de nu am vazut o asa minunatie de masina pana acum. Nu am ce comenta e superba. Daca tot ai investit atata in masina poate te gandesti sa faci primul mcv cu air ride ma uitam intr-o seara pe net la nemti ce frumos dau din fund ale lor "mcv-uri"!

    Oricum multa bafta si tinete de doreii sa termine cat mai repede sa o poti scoate la plimbare!

    Leave a comment:


  • MihaitzaMCV
    replied
    Baietii se misca cu talent .. mi-a placut de ei .. oricum din cate mi-au zis seful lor de lucrare in maxim o luna jumate trebuie sa termine tot .. asta incluzand si asfalt .. si tind sa-i cred ca asa o sa fie .
    Azi am schimbat placutele de frana .. am modificat un pic evacuarea ca imi batea direct in bara si topise ceva pe dedesubt (noroc ca am vazut la timp) .. iar dupa ce am schimbat placutele oroare .. s-a infranat o roata pe spate .. dar l-am chemat pe Iulica Mecanicul si a rezolvat problema .. ramasese blocate pistonasele .. le-a curatat .. le-a aranjat .. si acum e totul bine ..per total o zi foarte buna
    Maine sper sa fie tot la fel de frumos ca sa o spal si eu de Paste .. o sa-mi ia vreo juma` de zi , dar abia astept
    Last edited by MihaitzaMCV; 10 April 2012, 19:13.

    Leave a comment:


  • YzyBoy
    replied
    bai baiatule dupa ce ca ai asteptat atat timp sa iti faci masina,acuma iar astepti ca nu mai poti sa iesi cu ea de pe strada ) super urat din partea lor,tocmai acum s-au gandit si ei sa bage canalizare?trebuia sa iti ceara aprobare )

    Leave a comment:


  • RAZVAN-005
    replied
    adica mai spre toamna o sa mai scoti masina din curte )
    stim bine cum se lucreaza si cu ce viteza ....

    dar fiind an electoral s-ar putea sa ai bafta , sa o scoti mai spre mijlocul verii ))))))))

    Leave a comment:


  • MihaitzaMCV
    replied
    Din pacate nu o sa pot sa o las pe burta inca vreo luna - o luna jumate .. ceva de genul .. deoarece la mine pe strada au inceput sa bage canalizare si mi-ar fi imposibil sa mai ies cu ea din curte .. si in momentul actual de 2 zile masina o tin in curte ca ating cu ea rau de tot .. dar dupa ce or sa termine cu canalizarea o sa asfalteze toata strada si atunci o sa fie lowwwwww ..

    Leave a comment:


  • MihaitzaMCV
    replied
    Sper sa fie vreme frumoasa .. ca as vrea sa facem ceva frumos saptamana asta !

    Leave a comment:


  • RAZVAN-005
    replied
    o vedem duminica la sala daca nu ploua torential ?

    Leave a comment:


  • adelin
    replied



    cel mai frumos LOGAN MCV

    ar merge lasata mai jos...



    spor in continuare la modificari;)

    Leave a comment:


  • Mishu
    replied
    Deci am mai zis si o sustin . Sa ii faci ceva la bara aia ca nu da asa bine,ma rog, e chestiune de gusturi. In rest a iesit piesa, bravos

    Leave a comment:


  • MihaitzaMCV
    replied
    @dan.gutu -multumesc frumos
    @liktpn - mersi mersi ..

    Leave a comment:


  • liktpn
    replied
    E super Mihaitza ,poi si mie nu`mi faci cinste k am zis k o sa iasa OZN!? glumesc ,inca odata felicitari!

    Leave a comment:


  • dan.gutu
    replied
    Foarte bine arata,felicitari !

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google