PH-87-MCV Rullz !! ( Castigator Campionat Best MCV editia 2012 )

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • super tari pozele...
    TPN`u fuge nimeni nu`l ajunge

    Comment


    • o masina care imi place in mod deosebit , chiar daca este mcv , deci se poate.
      Numai bine Mihaitza .

      Comment


      • Arata foarte bine , felicitari pentru modificarile aduse .

        Cum de v-au lasat aia de la paza sa va urcati sus pe parcarea aia ? Ultima data cand am urcat acolo , a venit si s-a luat de noi ( mai eram cu cativa prieteni cu masinile ) .


        Comment


        • Trebuia sa faci si de la spate o poza , sa se vada difuzorul

          Foarte tari pozele
          sigpic
          Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

          Comment


          • @CataFOF - mersi mult Cata .. noroc cu unii ca tine ca am si eu de unde sa ma inspir si mai adaug un pic de ceva si de la mine
            @liktpn - mersi Iuli
            @rulez - i-am dat lui ala de la paza sa-si ia si el un pachet de tigari si a zis ca nu ma vede .. se poate in Romanika .. si apoi au venit aia care erau la supraveghere camere sa vada si ei masinile
            @Fane_CLK - uite ca pun si poza cu spatele .. ca toate ca asta nu e asa reusita .. sunt curios cum ti-a iesit si tie bara spate .. sau inca nu e gata ?
            Attached Files

            Comment


            • asa asa , vedem ce o fi facut nebunu ala de fuguletz la ea , nu e gata inca..
              sigpic
              Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

              Comment


              • ce iti mai place la omnia ) frumos mcv'u asta :*

                Comment


                • faine poze cine e fotografu?
                  vopsitorie preturi bune

                  Comment


                  • Ceea ce spuneam si intr-un post anterior o sa reiau acum: este cel mai frumos MCV...
                    Culoarea in special imi place la nebunie
                    Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                    Comment


                    • Cel mai frumos MCV care l-am vazut! Pe cand o sedinta foto cu Jockeru' ? Bafta si hai cu pragurile.
                      My Ride - Prestige 1.6 16v

                      Comment


                      • @PiciuX - da .. e frumoasa locatia , dar cand o sa imi pun si pragurile si jantele o sa fac o sedinta foto mai smechera ca asta ..
                        @sli_waz - un prieten de-al lui Zycu .. George parca il chema .. oricum super de treaba baiatul
                        @retro 590 - mersi mult de tot din nou .. ma bucur sincer ca iti place
                        @C&S - si io am de gand sa ii propun lui Joker o sedinta , dar dupa ce o sa termin masina .. adica cu pragurile si noile jante .. oricum mersi pt vorbele de bine

                        Comment


                        • nenea ce masina e asta ca e frumoasa ? Succes in continuare mihaitza
                          fara linkuri externe

                          Comment


                          • Mersi mult Zycule .. raman dator la tine cu o sedinta foto la combinatul de la Valea Calugareasca

                            Comment


                            • frumoase masini , mcv`u lu mihaitza si zyc`u
                              Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
                              Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
                              Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

                              Comment


                              • Mersi Vibere .. luni o sa imi montez si o instalatie de xenon de 55w , iar pe aceea de 35w care o am acum o sa o mut pe faza lunga .

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google