PH-87-MCV Rullz !! ( Castigator Campionat Best MCV editia 2012 )

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MihaitzaMCV View Post
    Si intr-un sfarsit vin si eu cu poze mai serioase
    Cat de curand o sa fie pe masina si jante noi pe 17 cu 7,5 j .. iar saptamana viitoare o sa ma duc la Bucale sa duc baietilor de la Custom Garage sa imi modifice pragurile .. sa mi le prelungeasca de fapt si apoi o sa le pun pe masina .. plus inca cateva mici modificari ..
    Salut imi place cum a iesit masina cat a costat modificarea capotei???
    Si bara fata???
    Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

    Comment


    • Modificarea la bara , la capota si la bara spate a fost un pret total de vreo 200 de euro .. dar nu stiu cat a fost fiecare in parte ca baietii mi-au facut un pret la toate .. dar in jur la 300 lei de fiecare ..
      Ca si noi imbunatatiri : mi-am montat o instalatie xenon de 55w pe faza scurta ..
      Dar urmeaza si altele dupa Paste ..

      Comment


      • Cu foarte multa mandrie va anunt ca de ieri sunt posesorul unor jante pe 18 .. cu poze o sa revin dupa Regionala .. intre timp am mai refacut bara fata .. cu mici schimbari estetice ..

        Comment


        • sa le invarti cu placere si fara probleme!!

          Comment


          • pfoai , super smecher sa la folosesti sanatos !
            " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

            Comment


            • foarte tare masina...uau ce imi place...felicitari prietene

              Comment


              • suna cumva a AVUS .....Te asteptam la Mioveni
                AG 65 V M C

                Comment


                • Si primele poze ..
                  Attached Files

                  Comment


                  • Frumos!

                    Arata intr'un fel, MCV'ul asta!
                    If it ain't broke, don't fix it!

                    Comment


                    • Bravo tot asa tot asa esti pe drumul cel bun ;)

                      Comment


                      • las-o putin mai jos acuma ... e prea inalta )) !
                        Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                        Comment


                        • Si eu ma gandeam .. dar mi-e sa nu-mi atinga .. masina eu o folosesc zi de zi .. dar desigur cu celelalte jante pe 15

                          Comment


                          • Sa le stapanesti sanatos Mihaitza. Masina arata f bine incaltata cu ele si este destul de joasa pentru ceea ce ai tu nevoie ;)
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • Frumos, frumos.....

                              Comment


                              • Originally posted by Thejock3r View Post
                                Sa le stapanesti sanatos Mihaitza. Masina arata f bine incaltata cu ele si este destul de joasa pentru ceea ce ai tu nevoie ;)
                                Saru`mana mult de tot .. sunt super-extra-mega multumit de ele si chiar nu e atat de rau cum ma asteptam .. merg mai incet cu ele , dar am ce sa arat .. si imi convine .. plus ca asa imi mai scade si consumul

                                In rest multumesc tuturor pt vorbele de bine si mai putin bine .. ma bucur ca va place !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google