Ag-42-leo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stai ma la locul tau ca nu e mare diferenta.

    Comment


    • Aia care e, vreau sa ma conving singur...
      Domina ca sa nu fi dominat!

      Comment


      • Si cu consumul cum o sa te "impaci"?
        Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

        Comment


        • Ce consum? Ies gazele mai usor. Ar trebui sa am consum de 30?
          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

          Comment


          • o sa consume mai putin in mers normal...
            sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

            Comment


            • Hootarati-va fratilor, consuma mai mult sau mai putin?
              Domina ca sa nu fi dominat!

              Comment


              • Dal jos si o sa vezi.
                Daca vrei performante de ce te mai gandesti la consum?
                AG 16 Y M A

                Comment


                • Pai nu ma gandesc, dar m-au bagat baietii in sperieti cu un consum

                  Am dat catalizatorul jos si pot spune ca sunt mai mult decat multumit de rezultat. Urca in ture mult mai repede decat inainte si am un sunet mai placut.
                  Last edited by LEOMCV; 16 June 2011, 12:40. Reason: Automerged Doublepost
                  Domina ca sa nu fi dominat!

                  Comment


                  • DSC01685.jpg DSC01723.jpg DSC01727.jpg DSC01657.jpg
                    Cateva poze noi....
                    Domina ca sa nu fi dominat!

                    Comment


                    • doua chestii: 1. ai inceput in ultimul timp sa tot apari pe la mine pe la bloc. Numai astazi te-am vazut de 2 ori. Poti sa-l iei ca pe un sfat sau ca pe o amenintare: SA NU TE GASESC LA MAI PUTIN DE 2 METRI DE MASINA. ....de fapt, poti sa O IEI cum vrei.
                      2. Astazi, mi-ai dovedit inca o data ca esti un copil si candesti ca un copil. Ce ai rezolvat daca m-ai urmarit de la mine de la bloc pina in RAZBOIENI si m-ai depasit cand eu aveam 40 km/h, de era sa se urce autobuzul pe tine! Vroiai sa arati ca ai toba de la alfa rom trans si ca nu mai ai catalizator? bv. Oricum la cat esti de COPIL, ma astept ca la regionala sa dai jos , cric-ul, cheia de roti, bancheta si scaunele din fata, iar tu sa stau pe un colacel de, pt ca de, tre sa fie microbuzul usor. Stima!
                      Attached Files
                      sigpic
                      http://www.loganclub.ro/forum/b_83_d...uy-t30810.html

                      Comment


                      • sunt foarte frumoase pozele in special angelurile

                        Comment


                        • DSL-ule te mananca iar ... " iar tu sa stau pe un colacel de, pt ca de, tre sa fie " cred ca la orele de romana

                          Comment


                          • Originally posted by cos_min_i View Post
                            DSL-ule te mananca iar ... " iar tu sa stau pe un colacel de, pt ca de, tre sa fie " cred ca la orele de romana
                            fac pariu ca sandu a scris de pe telefon, de obicei nu prea greseste in ceea ce implica gramatica limbi romane ..
                            sandule, esti pus sub urmarire generala tati ?
                            Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

                            Comment


                            • adevarul e ca pe telefon este o limba speciala, diferita de limba romana
                              " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                              Comment


                              • @catalinxnr - daca avea o greseala de ortografie mergea scuza cu telefonul mobil ,dar are deficiente in exprimare

                                Leo scuze de off...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google