Ag-42-leo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    despre sunet pot spune ca toba se aude chiar frumos...calitatea sunetului din video lasa de dorit...

    despre decupaj am vorbit lu leo si a fost de acord sa decupeze bara...problema a aparut in momentul in care cel care a montat toba a zis ca nu se baga sa decupeze(motiv: intaritura de fier)...pentru ca nu poti decupa si atat...conturul trebuia finisat cu chit si vopsit....ca sa nu para o lucrare facuta de mantuiala

    sper ca am lamurit problema..:P
    __________________
    sigpic

    Comment


    • #92
      Asa mai George...Mersi!
      Last edited by Cezar; 8 April 2011, 20:23.
      Domina ca sa nu fi dominat!

      Comment


      • #93
        Originally posted by LEOMCV View Post
        [ATTACH]281002[/ATTACH] [ATTACH]281003[/ATTACH]
        Am folosit vopsea rezistenta la temperaturi inalte. Mi i-a vopsit un baiat la vulcanizare. Toata manevra m-a costat: 30 de LEI
        mda, jante tip M6 tot de la alfa rom trans ca si toba. pune si tu ceva de calitate.
        sigpic
        http://www.loganclub.ro/forum/b_83_d...uy-t30810.html

        Comment


        • #94
          Hai sa o lasam asa....Macar sa nu fie de calitate
          Domina ca sa nu fi dominat!

          Comment


          • #95
            Originally posted by DSL View Post
            mda, jante tip M6 tot de la alfa rom trans ca si toba. pune si tu ceva de calitate.
            dsl ule ale tale sunt oz si nu stiu eu..ce au jantele lui leo ca arata mai bine dacat ale tale fara suparare..

            Originally posted by florin_dnf View Post
            dsl ule ale tale sunt oz si nu stiu eu..ce au jantele lui leo ca arata mai bine dacat ale tale fara suparare..
            si atata timp cat nu avem cine stie ce rs de sute de cai sa nu mai vorbim de calitate pentru amaratele noastre de logane de 75 cp merg orice janta ...
            Last edited by florin_dnf; 9 April 2011, 00:46. Reason: Automerged Doublepost
            sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

            Comment


            • #96
              si atata timp cat nu avem cine stie ce rs de sute de cai sa nu mai vorbim de calitate pentru amaratele noastre de logane de 75 cp merg orice janta ...[/QUOTE]

              de tabla, spre exemplu, pe 15? hai sa fim seriosi!

              Originally posted by florin_dnf View Post
              dsl ule ale tale sunt oz si nu stiu eu..ce au jantele lui leo ca arata mai bine dacat ale tale fara suparare..
              eu am wolfrace-england au costat cu adus cu tot 3200 de lei, si dupa cati km au, nu au nicio problema! imitatie m6, hai sa fim seriosi. sau nu

              Originally posted by 20mhy View Post
              se aude foarte bine toba eu am facut filmarile si sufla vantul foarte tare din cauza asta se aude asa ,e ok din toate punctele de vedere
              poi sa inteleg ca la voi, toba se pune pt un sunet mai sport?
              Last edited by DSL; 9 April 2011, 08:20. Reason: Automerged Doublepost
              sigpic
              http://www.loganclub.ro/forum/b_83_d...uy-t30810.html

              Comment


              • #97
                Da, si pentru asta. Dar tu pentru ce ai pus-o DSL-ule...sa te vibreze un pic asa....in partea dorsala...sau...??
                Domina ca sa nu fi dominat!

                Comment


                • #98
                  Originally posted by LEOMCV View Post
                  Da, si pentru asta. Dar tu pentru ce ai pus-o DSL-ule...sa te vibreze un pic asa....in partea dorsala...sau...??
                  diferenta e ca eu chiar am toba sport doar cu atenuator de sunet pe pereti., nu dor tips. cand mai ajungi, te bagi sub masina, si vezi.
                  sigpic
                  http://www.loganclub.ro/forum/b_83_d...uy-t30810.html

                  Comment


                  • #99
                    Am vazut ca e Borla, si chiar am vorbit cu tatal tau la spalatorie in Tudor....Nu-ti contesta nimeni nimic din ce ai pe masina....stai linistit...;)
                    Domina ca sa nu fi dominat!

                    Comment


                    • Scuzati ca ma bag...nu am nimic cu nimeni dar wolfrace e vro firma prea buna?E o firma de produce jante de calitate medie.Asa si jantele mele costa 180e bucata si sunt pe 15 dar nu le ridic pe sus..
                      Last edited by al!n; 9 April 2011, 11:15.
                      AG 16 Y M A

                      Comment


                      • Originally posted by al!n View Post
                        Scuzati ca ma bag...nu am nimic cu nimeni dar wolfrace e vro firma prea buna?E o firma de produce jante de calitate medie.Asa si jantele mele costa 180e si sunt pe 15 bucata dar nu le ridic pe sus...
                        pe o scara de la 1 la 5, wolfrace se situeaza undeva la 3.5, iar KM,ART, china si turcia la -1. tu ce roate ai?
                        sigpic
                        http://www.loganclub.ro/forum/b_83_d...uy-t30810.html

                        Comment


                        • ATS DTC 7jx15.Sunt bune wolfrace, si eu am avut fostele jante pe 17 tot wolfrace dar sunt exagerat de grele, asta e cel mai mare minus al lor.
                          AG 16 Y M A

                          Comment


                          • Originally posted by al!n View Post
                            ATS DTC 7jx15.Sunt bune wolfrace, si eu am avut fostele jante pe 17 tot wolfrace dar sunt exagerat de grele, asta e cel mai mare minus al lor.
                            si la gaurile din strazile noastre, sunt bune cele din aliaj de AL? eu le-am aduse din anglia, de un prieten tir-ist. acum dupa 200.000 km, tot nu u nevoie de plumbi la echilibrare fara anvelopa. Am probat acum 2 sapt cand am cumparat 2 pirelli p7.fac proba oricui contesta!
                            Last edited by crististreulea; 13 April 2011, 23:36.
                            sigpic
                            http://www.loganclub.ro/forum/b_83_d...uy-t30810.html

                            Comment


                            • Nu e vb de probe, eu am zis am avut pe 17 cu 205/40 deci talon f mic si nu le-am indoit in 2ani si ceva.Dar din cauza asta le-am vandut,sunt f grele.
                              Hai sa nu ii mai facem lui leo offtopic.
                              AG 16 Y M A

                              Comment


                              • Baieti, eu sunt foarte multumit de jante, nu au nici cea mai mica problema, si am dat cu ele zdravan...Pentru cine are un buget oarecum "limitat" le recomand....
                                Domina ca sa nu fi dominat!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google