Ag-42-leo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • jantele care le are leo mega drive sunt facute in franta..am factura lor.cat au mers la el cat au mers la mine tot jante sunt..unt destul de bune.

    Originally posted by DSL View Post
    si atata timp cat nu avem cine stie ce rs de sute de cai sa nu mai vorbim de calitate pentru amaratele noastre de logane de 75 cp merg orice janta ...
    de tabla, spre exemplu, pe 15? hai sa fim seriosi!



    eu am wolfrace-england au costat cu adus cu tot 3200 de lei, si dupa cati km au, nu au nicio problema! imitatie m6, hai sa fim seriosi. sau nu



    poi sa inteleg ca la voi, toba se pune pt un sunet mai sport? [/QUOTE]
    dsl ule ai ca o dam in cearta pe bune...jantele mele de tabla sunt pentru iarna..si au anvelope de 10 mil pe ele..si in legatura cu tobele am cap coada pylot..undeva la 8.8 mil..si nu fac doar zgomot tia demonstrato bataile de la liniute de ti leailuat..nu te supara pe mine da tu ai zis ..tu mai provovat.ne vedem la intalnire ..si vorbim.hai sa nu mai face off topic la leo.
    Last edited by florin_dnf; 9 April 2011, 23:32. Reason: Automerged Doublepost
    sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Comment


    • Originally posted by florin_dnf View Post
      si atata timp cat nu avem cine stie ce rs de sute de cai sa nu mai vorbim de calitate pentru amaratele noastre de logane de 75 cp merg orice janta ...
      tu ai zis de orice janta si nu ma refeream la jantele tale de tabla. noi aicea, vorbeam despre cele de pe mcv si tu ai zis de orice janta...
      Last edited by crististreulea; 13 April 2011, 23:44. Reason: Automerged Doublepost
      sigpic
      http://www.loganclub.ro/forum/b_83_d...uy-t30810.html

      Comment


      • ne calmam, da?
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • Absolut cristi!!!

          ******* post cenzurat
          se pare ca nu ai inteles LEO, ai vrut tu neaparat sa ai ultimul cuvant
          Last edited by crististreulea; 13 April 2011, 23:52. Reason: Automerged Doublepost
          Domina ca sa nu fi dominat!

          Comment


          • Cam asa a fost totul. Voi sa apreciati. URMATI BUTONUL APASA AICI de mai jos.





            sau click pe link: http://www.youtube.com/watch?v=IR0YFvLY52I
            Last edited by DSL; 15 April 2011, 22:11.
            sigpic
            http://www.loganclub.ro/forum/b_83_d...uy-t30810.html

            Comment


            • era si normal sa castigi u DSL, m-am intalnit azi cu leo la un semafor..si am vazut ca e slabut mcv-ul
              Taria unui barbat nu consta in a iubi mai multe femei….ci in a ramane fidel unei singure femei

              Comment


              • Leo gata ma ai revenit printre noi....
                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                prost.

                Comment


                • hai mha mai posteaza si tu pe aici

                  Comment


                  • IMG_0416.jpg IMG_0419.jpg
                    Pozele au iesit cam urat, sunt facute de un prieten. Oricum, sunt bune....asa...cat sa va faceti o idee....
                    Domina ca sa nu fi dominat!

                    Comment


                    • hai ca sunt frumoase si asa

                      Comment


                      • Mersi Mihaitza!
                        Domina ca sa nu fi dominat!

                        Comment


                        • Fotografie0539.jpg

                          Pitestiu` in obiectiv )
                          Domina ca sa nu fi dominat!

                          Comment


                          • proiectoare rulzzz

                            Comment


                            • Imi plac la nebunie, chiar daca unii imi spun ca sunt cocalar daca merg pe ele si pe pozitii )) asta e:P

                              Urmeaza: Arcuri H&R, Bad BOY, Plasa il loc de grila (zilele astea mi-o monteaza DNF), Clean Portbagaj, Barile vopsite in culoarea caroseriei, Admisie by Pilot.... s.a.
                              Last edited by LEOMCV; 8 June 2011, 00:28. Reason: Automerged Doublepost
                              Domina ca sa nu fi dominat!

                              Comment


                              • Leo sa sti ca te asteptam si pe la intalniri si cu proiectoarele aprinse ..cu o conditie sa lasi copilarile acasa si sa te comporti ca un om matur....bafta
                                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                                prost.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google