Mvc ph2...uis...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pai si asa o aveam rupta pe cea originala..am zis ca e ok sa o pun acolo..nu se vad cabluri de la statie la antena.. sunt multumit
    sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

    Comment


    • ai cum sa o dai jos seara
      ?
      ce model de antena e?
      sigpic

      Comment


      • antena e SIRIO, are 1,40 e tot de la STORM ,si e cu prindere cu fluturas..e detasabila..nu la fel de practica ca cea cu talpa dar .efectul este scontat..zilele viitoare va tine loc si de antena la radioul masini..prinderea de caroserie ofera o captare mai buna decat una cu talpa magnetica
        sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

        Comment


        • Imi place stikerul cu Monster Energy! Spor la tuning
          sigpic
          Ca sa stii incotro te indrepti trebuie sa stii de unde ai venit. Richard Burns

          Comment


          • buna chestia cu antena la tine ca circuli mereu cu masina... la mine e si astupata gaura aia si + de asta tot mut statia de pe o masina pe alta...

            poate imi mai iau un rand de fire si te copiez :P (fara drepturi de autor )
            "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

            Comment


            • arata bine MCV spor la munca pe mai departe....
              sigpic http://www.loganclub.ro/forum/sm_01_uli-t17461p16.html

              Comment


              • Super MCV-ul! Spor in continuare la modificari.

                Comment


                • merci merci..in curand vreu sa schimb culoarea jantelor..si a bandourilor..sa-i dau un "refresh" pana la primavara cand vreu sa renunt la clante si sa o vopsesc integral..
                  CDC'ule te asteptam la intanliri...duminica la REAl..de la 19..
                  respect la toata lumea!! numa bine
                  sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                  Comment


                  • Arata bine pe strada MCV-u
                    Ne-am intersectat la KOE Drag

                    Comment


                    • vezi doriane ...noroc cu mine ca ti-am rupt antena originala... vai vai ce fac unii colegi ptr. altii... oricum o varianta foarta buna ....si utila...
                      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                      Comment


                      • Multumesc! Eu iti faceam flash-uri azi la Duplex.

                        Comment


                        • arat bine mcv chiar im place,sa il sonduci mult si bine fara evenimente,spor in continuare la modificari.

                          Comment


                          • astazi am mai facut cate ceva..am luat ceva stikere noi si am imbracat consola,si ornamentele grii de pe usi cu folie carbon grii...niste poze ..o sa pun maine..
                            sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                            Comment


                            • cate ceva pe la interior..carboane carboane..
                              Attached Files
                              sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                              Comment


                              • foarte frumos arata....
                                sigpic http://www.loganclub.ro/forum/sm_01_uli-t17461p16.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google