Mvc ph2...uis...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Felicitari colegu pentru masina. 2 lucruri am sa iti zic:
    1 condu mai prudent, nu te mai grabi si fereste bolovanii si baltile stii tu de ce
    2 incadreaza altfel masina in poze fale putin mai de jos si prinde toata masina.
    Sa ai mare grija de ea pana ma intorc

    Comment


    • s-a notat colegu!!..asa am sa fac..stai ca vine iarna..zapada..bolovani de gheata..sa vezi show!!!
      ma bucura un lucru..deacuma cand o sa vezi mcv'uri..bag mana in foc ca la mine te gandesti..
      sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

      Comment


      • Poti sa fii sigur ca doar la tine ma voi gandi daca vad MCV sau daca aud de culoarea "gri comete"

        Comment


        • frumos tare MCV asta al tau
          Diverse accesorii Logan-oglinzi logan(orice model)
          Pasla fonomin pentru antifonare 6ron mp
          Piese/consumabile/accesorii-orice logan/dacia

          Comment


          • ceva poze ..de la ferma..
            Attached Files
            sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

            Comment


            • Mai, sa fie, ai facut sedinta foto la nea Vili in ferma
              INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

              Comment


              • ce sa fac Fane daca atunci am avut timp..il asteptam cu banutzi!!!
                sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                Comment


                • ceva pozici..sa nu se puna prafu..de la targu mures
                  Attached Files
                  sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                  Comment


                  • Nervos domnu' azi pe la pranz, intre Brasov si intersectia cu Buzaul,imi parea masina cunoscuta
                    sigpic
                    "BRABUS" STYLE

                    Comment


                    • dada am fost pe acolo in jurul orei 13..am statie de ce nu m-ai luat la intrebari..cu xce erai?>??
                      circul foarte mult in brasov,covasna,harghita...
                      sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                      Comment


                      • ceva pozNE noi....uitati-va cu atentie intr-un viitor destul de apropiat cam tot ce e pe ea va fii de vanzare...repet intr-un viitor apropiat..1-2 luni..momentan inca ma bucur de ea..
                        Attached Files
                        sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                        Comment


                        • De ce le vinzi?
                          Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                          Comment


                          • o sa le dau pentru ca vreu sa sa-mi iau un logan de 1.6 pe benzina..si o sa vreu sa ma apuc de treaba cu el...
                            sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                            Comment


                            • Salut frumoasa masina in caz ca te hotarasti sa vinzi grila si jantele dami un mesaj Pm
                              HD-87-DLR

                              Comment


                              • Originally posted by nairod View Post
                                dada am fost pe acolo in jurul orei 13..am statie de ce nu m-ai luat la intrebari..cu xce erai?>??
                                circul foarte mult in brasov,covasna,harghita...
                                Eram cu un camion negru , nu am intrebat ca am vorbit la telefon pana am iesit din Brasov.

                                Bafta
                                sigpic
                                "BRABUS" STYLE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google