Mvc ph2...uis...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • fetele de usi nu le vinzi ?
    )
    sigpic

    Comment


    • acest sticker adauga 10 cai motorului!!!
      Attached Files
      sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

      Comment


      • foarte tare
        sigpic

        Comment


        • fain fain...
          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

          Comment


          • deci motorul de 1.5 dci..este atat de bun incat..v6'le tdi de VW viseaza sa ajunga ca el cand va fii mare!!
            motorul de 1.5 dci ..este atat de bun incat...2.0 turbo de mitshuba!! ii clampane injectoarele cand il aude pe 1.5 dci
            si dupa cum vedeti 1.5 dci e atat de bun de au dat soricei la el..
            sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

            Comment


            • fara cuvinte.....
              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • haha...invidiosilor!!!..unu cu 2.0 HDI si unu cu 1.6 16v sunt invidiosi pe 1.5 dci..care apropo 1.5 dci este atat de bun..incat au vrut sa-l puna pe masinile de WRC dar era prea puternic...asa ca au optat pentru banalele 1.6 turbo..mai nou..
                  sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                  Comment


                  • stimati colegi..incep sa adun piese pentru un nou proiect pe care il voi incepe din luna februarie..un logan sedan de acesta data..
                    pentru inceput ieri am achizitionat..printr-um mega noroc..un set de ATS CUP noi noute..iar maine un set de gume de vara de 195/45 R 15
                    de data asta vreu sa incerc niste arcuri KW ..pe mcv am H&R..
                    astept niste pareri cu privire la KW'uri..merci frumos
                    sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                    Comment


                    • pentru leo ceva poze de la montarea arcurilor..
                      Attached Files
                      sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                      Comment


                      • mersi mult pentru poze,acum vad o chestie care pe mine m-a speriat la arcurile mele,dar aceiasi problema este si la arcurile astea.si anume,nu se asaza la partea de jos pe toata suprafata cand masina este ridicata.eu am rezolvat aceasta problema,fiindca mi-a fost frica sa le las asa.
                        dar inca odata iti multumesc,tinem legatura si urmaresc postul tau in continuare.MERSIIIIIIII.SA AI MULTA BAFTA IN CONTINUARE.
                        sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                        Comment


                        • buna seara..din pacate pana aici a fost cu proietul MCV ..am dat jantele si arcurile jos..voi scoate muzica..bara fata si aplica de pe bara..cu ocazia asta daca sunt ceva doritori..sunt de vanzare..
                          de saptamana viitoare incepem iar distractia cu noua masina...am pregatit tot..jante,gume,bara fata..mega surpriza..sambata vin arcuri..deabia astept..
                          mcv il voi avea in continuoare...va fii o simpla masina de servici..care va intra prin toate santurile si hartoapele patriei cu maxim de viteza..
                          sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                          Comment


                          • Imi pare rau sa aud asta, urmatorul proiect va fi si mai si decat anteriorul.
                            App ce jante ziceai ca mai ai de vanzare?

                            Comment


                            • sau dat jantele octav...nu le mai am...mersi frumos!!!..numai bine
                              sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                              Comment


                              • Am inteles, imi pare rau ca le-ai dat, daca mai auzi pe cineva cu jante ats cup la pret apropiat de ale tale anunta-ma si pe mien te rog frumos.O seara buna.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google