Logan MCV Laureate 1.5 dCi 85 CP

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iulian
    replied
    Mersi andrei! Si da, am geamuri electrice spate, ABS.
    deja am o problema cu ea! Nu e posibil, are vreo 30 de ore, nici atat. Ieri ma plimbam un pic, am bagat un cd contrafacut, a cantat vreo 3-4 piese cand la un moment dat pauza; cand am realizat ca nu mai canta m-am uitat la el, era stins! Incerc sa-l aprind, apas pe butoane, iau contactu iar il pun.. nimic! Merg acasa iau manualu' il consult.. nimic. azi-dimineata am plecat spre dealer. ajung la ei si ma trimite la service.. acolo vin vreo 3 gagii pe langa masina si incepe unu pe acolo.. ridica capota se uita la baterie si desface o borna. apoi o leaga la loc si ii zice la altu' 'ba, ia vezi acu' si spre surprinderea mea merge! Il intreb "Ce-a avut?" la care el "ai dat prea tare volumu" , ok am inteles, a glumit.. dar a plecat. wtf tot nu mi-a zis motivu ptr care nu a mai mers. Azi dupa-masa iar asa patesc. Pun mana pe o cheie dau jos borna, o pun la loc.. si merge! Oricum, nu e posibil asa ceva. Maine merg la ei! Daca va pricepeti vreunu.. astept pareri
    Multumesc!

    Leave a comment:


  • andrei
    replied
    Sa o stapanesti sanatos!
    Ai si ABS si gemauri electrice spate pe ea, sa inteleg?

    Leave a comment:


  • Iulian
    replied
    Iuli, rocket va multumesc.
    @ Rocket; optionale? Pai are cam tot mai putin jante

    Leave a comment:


  • rock3tman
    replied
    Frumoasa masinuta.Sa o stapanesti sanatos si sa faci cati mai multi km cu ea!
    Ai pus ceva optionale pe ea?

    Leave a comment:


  • iuli81
    replied
    Frumusica tare masinuta ta nea Funky! Sa ai parte de ea si de muuuulti km fara probleme.

    Leave a comment:


  • Iulian
    started a topic Logan MCV Laureate 1.5 dCi 85 CP

    Logan MCV Laureate 1.5 dCi 85 CP

    Nu era setata data la aparat..
    Attached Files
Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google