Vyp's Garage - MCV Stepway

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Un raspuns foarte simplu: CARE GARANTIE???
    Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

    Comment


    • a deci raman fara garantie la toata masina.. nasol
      Semințele acelaș gust are.

      Comment


      • grila din fata o schimba total... e facuta sau se gaseste?

        Comment


        • Grila e facuta dupa gusturile si designul ales de mine. Nu prea se gasesc elemente de tuning pentru logan mcv. Urmeaza un eleron luneta.
          Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

          Comment


          • Il customizezi de la alta masina?

            Trimis de pe al meu SM-J710F folosind Tapatalk

            Comment


            • Nu, caut unul pe la austrieci sau nemti dar iese destul de piperat, ce mai conteaza la cat am bagat in masina? Aspectul sa fie ok.
              Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

              Comment


              • Originally posted by vyp75 View Post
                Montat suport ochelari. Necesar ceva adaptari, schimbat urechi prindere intre ele si mici reglaje.
                Salut!
                cum ai prins mai exact acel suport de ochelari, cu ce anume în plafon?
                am montat si eu acum ceva timp dar vreau sa i întăresc prinderea
                multumesc frumos!

                Comment


                • Buna, e prinsa o ureche in gaura originala din caroserie, am pus o clema in ea de la dezmembrari, clema pentru maner cum e la cel din dreapta sau spate si cealalta ureche e prinsa cu un autoforant, la mine suportul e mai lung, suportii model vechi se potrivesc in gaurile originale din caroserie.
                  Last edited by 77sky; 16 December 2018, 00:36.
                  Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                  Comment


                  • Ok, buna treaba,, multumesc frumos pentru informatii
                    si eu am facut una din prinderi pe gaura din caroseria, care probabil era gândită pentru maner de viraj, iar cealaltă prindere nu s a nimerit în gaura următoare, la mine nu avea cum

                    Comment


                    • Salutare, nu am mai intrat de mult aicea, motivul este maxibreak-ul cu care sunt foarte ocupat pana il readuc la viata.
                      Pentru cine este interesat vreau sa ma despart de stepway, in vederea achizitionarii unui duster model nou. Anuntul se gaseste aicea: https://www.olx.ro/oferta/dacia-loga...e-IDcMSX3.html , pentru detalii va stau la dispozitie, mai sunt ceva filmari aicea: https://www.youtube.com/watch?v=Z7Po...1iAWYPx-_tfJ4l. multumesc.
                      Last edited by vyp75; 29 September 2019, 14:44.
                      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                      Comment


                      • Daca nu am mai facut nimic la masina, am sa atasez imagini din timpul montajului suspensiei pe aer, poate ajuta pe cineva.
                        You do not have permission to view this gallery.
                        This gallery has 15 photos.
                        Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                        Comment


                        • Continuare.......
                          You do not have permission to view this gallery.
                          This gallery has 15 photos.
                          Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                          Comment


                          • Continuare.......
                            You do not have permission to view this gallery.
                            This gallery has 14 photos.
                            Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google