Logan MCV 1.5 Dci 85 CP , O Masina Excelenta.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da, acolo lucrez .
    sigpic

    Comment


    • Ma gandeam eu, astfel nu se explica prezenta actipildelor.

      Comment


      • Originally posted by adicata2003 View Post
        Mie mi i-a confectionat un prieten. De fapt tatal prietenului meu ce este strungar. Sunt facute din otel inoxidabil. Parca era unul pe aici pe forum ce vindea asa ceva.
        eu ,ghiaurul!

        Comment


        • Bravo, atunci iesi cu marfa la inaintare, ca vad ca vor baietii antifurturi.

          Comment


          • Originally posted by adicata2003 View Post
            Ma gandeam eu, astfel nu se explica prezenta actipildelor.
            Da, dar tot acolo am facut majoritatea moificarilor inlusiv vopsitoria. Deci se justifica.
            sigpic

            Comment


            • Era logic. Oricum, ai facut-o frumoasa. Eu vreau ca a mea sa ramana originala.

              Comment


              • E frumoasa originala , dar mai frumoasa e fara atat negru , mai curata , fara bandouri , manere , coifuri negre .
                sigpic

                Comment


                • La cat de alba e a ta, nu ai cum sa nu vezi in trafic. Iti intra in ochi!! E alba rau.

                  Comment


                  • Nu e chiar asa alba, are stilpii , conturul proiectoarelor si un fel de difuzor la bara spate negre.
                    sigpic

                    Comment


                    • Asa e , dar albul tau ne e ca cel de pe loganele normale. Este mult mai alb. Ti-am mai zis, nu are cum sa treaca neobservata.

                      Comment


                      • Intr-adevar , prahovenii astia au cele mai frumoase MCV`uri ))

                        Comment


                        • Aici chiar ai dreptate.

                          Comment


                          • Azi MCV-ul meu împlineste 4 ani. Acum are 64.000Km. Absolut nicio problema.
                            Attached Files

                            Comment


                            • Sa o stapanesti sanatos !
                              Peste vreo 2 saptamani poate punem si noi alarma aia

                              Comment


                              • Originally posted by adicata2003 View Post
                                Azi MCV-ul meu împlineste 4 ani. Acum are 64.000Km.
                                ''Distributia'' a fost schimbata?
                                Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google