Logan MCV 1.5 Dci 85 CP , O Masina Excelenta.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Eu cred ca voi aveti o gura mai spurcata decat mine. Acel catren nu se adreseaza nimanui in mod personal si este un citat dupa cum am si mentionat.


    Socrate a spus asta: "Adevărata înţelepciune înseamnă să-ţi recunoşti propria ignoranţă."

    Mai departe toate vin de la sine.



    P.S. Am locuit 6 ani in Bucuresti. Stiu cum e viata acolo. Am foarte multi prieteni acolo. Peste tot in Romania sunt oameni si oameni. Trebuie doar sa-i descoperi pe cei valorosi din punct de vedere al omeniei si sa-i ignori pe ceilalti. Astfel o sa ai o viata mult mai usoara si lipsita de stres.

    Comment


    • #62
      Mai, dar cat de frumos stii sa dai cu copy-paste. Putine sinapse, materie cenusie asemeni, deci cautam prin google sa ne dam rotunzi.
      Mai pune niste "versuri" de om destept, poate ne mai descretesti fruntile.
      Stiu, sunt o scarba, si un om de nimic ignorant.
      Last edited by Cezar; 9 April 2010, 16:16.

      Comment


      • #63
        daca nu va si bateti tot degeaba...
        AdY_JmL_2015

        Comment


        • #65
          Poze mai noi, cu modificarile aduse.

          Acum are 52.000 si nicio problema.

          Am pus poza cu anvelopa, s vedeti ce inseamna cu adevarat o anvelopa buna. Este Micheline alpine, si este a 3-a iarna. Cca 20000 Km rulati. Este ca si noua.
          Attached Files
          Last edited by adicata2003; 6 March 2011, 17:42.

          Comment


          • #66
            Si de aceea e o anvelopa buna? Ca nu s-a consumat?
            Inseama ca acele Kormorane sunt la crem de la crem...

            Iti arat eu niste anvelope bune Continental Sport contact, care dupa 40 000 de km sunt aproape de martor.

            Comment


            • #67
              frumoasa masinuta,ti-ai pus la ceasuri inele de dastar arata fain,de ce ti ziarele acolo nu te deranjeaza.

              Comment


              • #68
                Originally posted by cosmin83 View Post
                frumoasa masinuta,ti-ai pus la ceasuri inele de dastar arata fain,de ce ti ziarele acolo nu te deranjeaza.
                Am curatat-o ieri si prin interior. Erau presurile umede si de aceea am tinut ziarele. Le-am aruncat .

                Originally posted by Cezar View Post
                Si de aceea e o anvelopa buna? Ca nu s-a consumat?
                Inseama ca acele Kormorane sunt la crem de la crem...

                Iti arat eu niste anvelope bune Continental Sport contact, care dupa 40 000 de km sunt aproape de martor.
                Nu ca nu s-a consumat. Ca arata bine si au aderenta crescuta pe drum alunecos chiar si dupa atiti KM. Pe 1 ianuarie am urcat la cota 1400 Sinaia. Drum acoperit cu zapada. Am urcat fara probleme. Urmeaza sa inlocuit vechile debica (cele din fabrica) cu 4 anvelope Micheline de vara.
                Last edited by adicata2003; 6 March 2011, 20:22. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • #69
                  frumoasa masina man,chiar si culoarea prinde,brava,si sa ai grija de ia
                  Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

                  Comment


                  • #70
                    Mersi mult. Si a ta e foarte frumoasa. Sa ne bucuram si facem cat mai multi kilometrii cu ele fara incidente.

                    Comment


                    • #71
                      intr-adevar frumoasa masina.si mai frumos ca e diesel si mie astea imi plac. bafta la modificari si sa te tina cat mai multi km.
                      Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                      Comment


                      • #72
                        Mersi mult de urari. Mie imi place ca masina sa arate cat mai aproape de cum s-a nascut ea. Si tot ce am pus pe ea am pus numai lucruri originale. Pana si jantele de vara am vrut neaparat sa fie de origine.
                        Attached Files

                        Comment


                        • #73
                          frumoasa masina...km multi fara evenimente..

                          Comment


                          • #74
                            Originally posted by Cosmin2010 View Post
                            frumoasa masina...km multi fara evenimente..
                            La fel urez si eu tuturor loganistilor.

                            Comment


                            • #75
                              super masina. sa te bucuri de ea. mi-ar fi placut si mie un MCV pentru partidele de pescuiala
                              Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google