B 65 CLK => Logan Mcv

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Colegu ai un vot de la mine. Cand mai prind alte telefoane mai trimit voturi.

    Apropo, se poate sa votez de mai multe ori de pe acelasi telefon ?

    Comment


    • Mersi mult. doar un singur sms de pe un telefon.
      sigpic
      Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

      Comment


      • Originally posted by alessandro View Post
        ai vazut si tu ce limbaj se permite pe site ala. logic ca se acolo in latrina aia se aduna toata crema maro a societatii automobilistice roamnesti.
        Libertatea in exprimare e un drept dobandit de oameni acum muuuuuuuult timp.
        Faptul ca vorbesti mai colorat nu te face nici prost nici tampit, poate pur si simplu ai o pasa proasta.

        In fine, dupa cel putin 10 incercari consecutive de a imi face userul pe acest forum, m-am dat batut si am cautat printre amici, pe cineva care sa aiba user aici.

        Sunt eu, gibonu,taranu,tiganu,prostu cu bmw, sant0s...

        Imi pare rau sa citesc toata hatereala asta pe aici, mai ales ca dintre toti concurentii daca vroiam sa ma "lupt" cu cineva pentru locul 1 si 2 era cu tine

        ca oricum ar fi, ori pleci c-o masina acasa, ori cu 500 de litri de carburant, win-win situation...

        trecand peste toate rautatile pe care le-am citit de la pagina 62 incoace

        ai o masina foarte frumoasa... se vede c-ai investit bani/timp/stres/nervi in ea...
        Imi pare rau ca ti-au ridicat jegosii masina, ma bucur ca nu a patit nimic...

        vroiam sa te intreb daca ai idee de ce nu s-a postat azi clasamentul/statistica ... ?

        Comment


        • Sant0s... 1 zi m-am uitat pe forumul ala si nu mai vreau, sincer. In fine.. n-are rost. Cel mai bun sa castige.

          Comment


          • Salutare , din pacate nu s-a afisat pe ziua ... si eu sunt surprins...
            sigpic
            Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

            Comment


            • de unde sa mai facem rost de numere noi ? desi nu prea mai am sperante sa-l prindem pe ala.

              Comment


              • Incearca pe facebook, si nah, vad ca nu prea haliti forumul ala dar nah, e mare...

                pe patru tuning...
                de acolo ai mai putea obtine niste voturi, m-as bucura mult sa luam noi doi locurile fruntase, indiferent de pozitie, ori tu masina eu benzina, ori invers
                pentru mine e ok...




                , sant0s

                Comment


                • Sincer, si eu ma asteptam ca noi doi sa fim fruntasi, insa m-am inselat. Se pare ca sunt persoane influente intre noi.
                  sigpic
                  Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                  Comment


                  • @fane

                    poate daca te inscrii si ceri ajutorul si pe celalant forum ? eu zic sa incercam sunt unii mai carcotasi dar multi oameni ok
                    sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                    Comment


                    • Vino si acolo pe forum si fa reclama si acolo
                      Nu se supara nimeni.
                      Mult succes.


                      Statistica zilei de 3 iulie.
                      Attached Files

                      Comment


                      • Am pus un anunt la my ride, poate are vreun impact.

                        Mersi pentru statistica
                        sigpic
                        Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                        Comment


                        • Un vot de la mine, bafta in continuare!
                          My Ride - Prestige 1.6 16v

                          Comment


                          • Mersi mult
                            sigpic
                            Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                            Comment


                            • penibili unii cat pot fi de rautaciosi, desi nu stiu despre ce vorbesc... LC in sus LC in jos, dar putini se vad la "nevoie" pt fane, in schimb ...apostrofati de voi, cei de pe celalalt forum in cauza, au acordat o mana de ajutor (asa cum ii faceti voi) au facut o!

                              vlk.

                              Comment


                              • inca un vot de la mine,haideti cu voturile....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google