Nesimtire Romaneasca

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nesimtire Romaneasca

    http://www.trafictube.ro/au-vazut-moartea-ochii/ S-ar putea sa fie si sofer strain, dar tot un nesimtit periculos ramane. Firma isi are sediul in Bucuresti.
    Last edited by karlos12; 24 September 2012, 20:24.

  • #2
    Uite din cauza la d-astia mari si smecheri, soferii lui peste..., mor oameni nevinovati. Si mai era si la volanul unui autocar. Fereasca Dumnezeu sa te ia unul d-ala in plin ca te face afis.

    Comment


    • #3
      uite si un plonez....



      si ceva jogging
      Last edited by dani030669; 26 September 2012, 20:45.
      sigpic
      Ambition 1.5 dc

      Comment


      • #4
        ala frate ca in GTA
        Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

        Comment


        • #5
          Cand a inceput sa-i balanseze spatele la duba am zis ca face ceva ori pierde directia si se loveste de ceva ori se rastoarna-probabil a mai trecut prin faze d-astea si experienta si-a spus cuvantul

          Comment


          • #6
            Tare rau polonezu`. Facea omu off road. Ce face NFS-ul asta din oameni . Alalaltu cu tramvaiul zici ca era in reclama de la altex cu nebunii. Ii mai trebuia girofar si toate sansele sa ajunga la urgenta

            Comment


            • #7

              Ep.2 din serialul "Mai iute ca moartea"

              Comment


              • #8
                Aici si pietonul e bovina bipeda.

                Comment


                • #9
                  Parca in apropierea trecerilor de pietoni se reduce pana la evitarea fiecarui pericol,nu se depaseste prin dreapta cu aproape 80-90 la ora,tocmai de aia,sa nu omori bovina.
                  Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                  Comment


                  • #10
                    Absolut , nici nu are rost sa comentam pe sofer.
                    Dar ca pieton daca iti incredintezi viata unor dungi trasate pe asfalt, esti victima sigura.

                    Comment


                    • #11
                      ca pieton ai obligatia sa te asiguri cand treci strada chiar si pe trecere. am mai vazut faze dastea...se arunca pe trecere ca la saritura in lungime...ei mor si soferul intra la puscarie. ce au rezolvat ?

                      Comment


                      • #12
                        Daca intra la puscarie... de obicei se cam da cu suspendare.

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by alessandro View Post
                          ca pieton ai obligatia sa te asiguri cand treci strada chiar si pe trecere. am mai vazut faze dastea...se arunca pe trecere ca la saritura in lungime...ei mor si soferul intra la puscarie. ce au rezolvat ?
                          Am patit si eu, a sarit o gazela asa pe nepusa masa in fata mea (era buna gazela) un pic si-a pus buca stanga pe capota, dar n-a spus nimic, n-a mimat nici un gest, pesemne ca a stiut si ea ca n-a procedat tocmai corect.

                          Bafta la mine ca mergeam incet in zona trecerii (aprox 30/h) si eu ma uitam asa stanga-dreapta sa-mi dau seama pe unde dracu sunt (nu stiam orasul).

                          Comment


                          • #14
                            pietonii astia sunt de groaza .....mai bine mergem mai prudent si evitam gazelele astea pe trecerea de pietoni
                            sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                            Comment


                            • #15
                              internal combustionizer

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google