Asigurare RCA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • RCA e individual, pe CNP si datele masinii tale, ca sa iasa la leu, trebuie sa faci tu simularea.

    Comment


    • Eram doar curios la cat sa ma astept( vroiam ceva estimativ la maxim) cand trebuie sa ridic noua masina ( undeva in 4-5 săptămâni), stiu ca este individual dar neavând datele mașinii nu prea am ce sa aflu
      La dci ul actual am platit in august la emag 408lei pe 1 an, acum sper sa nu sar de 700lei.
      Multumesc

      Comment


      • Probabil pe acolo, 700-800 de lei.

        Comment


        • Originally posted by dl_dr25 View Post
          Eram doar curios la cat sa ma astept( vroiam ceva estimativ la maxim) cand trebuie sa ridic noua masina ( undeva in 4-5 săptămâni), stiu ca este individual dar neavând datele mașinii nu prea am ce sa aflu
          La dci ul actual am platit in august la emag 408lei pe 1 an, acum sper sa nu sar de 700lei.
          Multumesc
          Ai primit seria sasiului?, mai exact 712 ron pe 1 an de zile.

          Comment


          • Da vad ca apare pe amândouă facturile (avans si lichidara )

            Comment


            • Asigurare RCA

              Generali RCA 1 an facut pe 20 Ianuarie B/M 8 pret 481 lei 1.5 dCi 90 cp,34 ani 2 copii autovehicul nou.am trecut bonusul vechiului RCA pe noua polita si astept sa imi bage ceva banuti(Carpatica) fgaromania.ro pentru anularea vechiului RCA pastrat cand am vandut masina veche(Octombrie 2016)


              Sent from my iPhone using Tapatalk
              Last edited by puscoiuionut; 6 February 2017, 20:23.

              Comment


              • Aaa m-am bucurat degeaba la informația ta, tu Onesti 480, eu buricul țării sigur peste 650lei

                Comment


                • Nu numai ca stai in buricul tarii (care e si buricul galaxiei pentru bucuresteni ), dar daca te uiti bine, el avea alt bonus, nu B0.
                  Last edited by mr.K; 6 February 2017, 21:59.

                  Comment


                  • Nu ma bucur ca stau aici, sincer aș vrea să pot să plec în alt oraș. Dar aici am părinți, socri " tot neamu" . Eu ma refeream la București ca este mai rau din cauza taxelor.

                    Comment


                    • Eu aveam B 15 acum maxim este B 8 asa am inteles.despe capitala asta e ...tu mergi pa pod,eu merg pi pod)))


                      Sent from my iPhone using Tapatalk

                      Comment


                      • cum aveai B15 ?!
                        eu am B 6, inainte B11, iar pe 12 luni e 542, si 272 pe 6 luni.
                        sunt curios cand creste B ca si pe 6 si pe 12 luni B-ul e 6.
                        Last edited by B997NDL; 6 February 2017, 23:01.

                        Comment


                        • Originally posted by puscoiuionut View Post
                          Eu aveam B 15 acum maxim este B 8 asa am inteles.despe capitala asta e ...tu mergi pa pod,eu merg pi pod)))


                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          b14 era maxim(50%reducere),acum este b8 maxim(32%reducere),acum se da o clasa bonus pe an,inainte erau doua,deci practic astepti 8 ani sa primesti 32%reducere

                          Comment


                          • Da,scuze b14,imi aduc aminte anul trecut la Carpatica am dat 289 lei pe 1 an Dacia logan 1.4 MPI


                            Sent from my iPhone using Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by B997NDL View Post
                              cum aveai B15 ?!
                              eu am B 6, inainte B11, iar pe 12 luni e 542, si 272 pe 6 luni.
                              sunt curios cand creste B ca si pe 6 si pe 12 luni B-ul e 6.
                              o clasa la 12 luni

                              Comment


                              • Schimbare in legislatia RCA.
                                Firmele care încheie poliţe de asigurare RCA sunt obligate, de azi, să constate daunele, în cazul unui accident, oriunde vrea păgubitul
                                digi24
                                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google